Dom » Budownictwo

Polska reprezentacja na ISH

Polska reprezentacja na ISH
Zobacz więcej zdjęć »
Przed nami kolejna edycja targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Na największej międzynarodowej imprezie branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych nie zabraknie marki MK Systemy Kominowe.

W dniach 11-15 marca wiodący producent kominów ze stali nierdzewnej zaprezentuje swoją najnowszą ofertę.

 

Każdą edycję targów odwiedza blisko 200.000 profesjonalistów. To doskonała okazja, z której korzysta ponad 2.500 firm, do  wprowadzenia na światowy rynek najnowszych produktów, technologii i rozwiązań.

ISH od lat zaspokaja zapotrzebowanie na komfort, wygodę, dobre samopoczucie i estetykę w branży HVAC. Zintegrowane rozwiązania są w stanie sprostać wszystkim tym wymaganiom i w decydujący sposób przyczyniają się do energooszczędnych i przyjaznych dla zasobów systemów budowlanych.

Na targach producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych prezentują nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. W segmencie techniki energetycznej  i klimatyzacyjnej przedstawiane są ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne i innowatorskie systemy ogrzewania oraz klimatyzacji budynku.

W nurt ten wpisuje się marka MK Systemy Kominowe. Podczas tegorocznej edycji  kominy MK będą prezentowane na ponad 90m2. Zostaną przedstawione rozmaite rozwiązania do różnego rodzaju paliw, stosowane w budownictwie mieszkaniowym na rynkach europejskich, a także bogata oferta systemów do kotłów kondensacyjne, w tym również systemy stosowane w budownictwie wielorodzinny. Na stoisku znajdzie się także duża ekspozycja rozwiązań dla przemysłu.  

 

- W poprzednich edycjach udało nam się nawiązać wiele relacji biznesowych. W tym roku zapraszamy naszych klientów i nowych gości do odwiedzenia naszego głównego stoiska: 11. 1 E76, a także stoiska z rozwiązaniami dla branży kominkowej - 9.2.F10. Międzynarodowe targi to najlepsza okazja do wprowadzania nowych produktów, ale także zapoznania się z rozwiązaniami, które są stosowane na innych rynkach. Opinie naszych klientów to największa wartość, która pozwala nam tworzyć niezawodne systemy kominowe - mówi Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Sprzedaży MK Systemy Kominowe.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NiebieskiOcean

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »