Firma » Biznes

Polski No Fluff Jobs na czeskim rynku

Polski No Fluff Jobs na czeskim rynku
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki publikacji wystandaryzowanych i porównywalnych ofert pracy portal No Fluff Jobs szybko zyskał popularność wśród specjalistów IT w Polsce i na Węgrzech. Od lipca rozpoczął swoją działalność także na rynku czeskim*.

*. W branży IT oczekiwania związane z jawnością widełek płac są najwyższe. Według raportu “Doświadczenia kandydatów w IT w 2020”** oczekuje ich 87 proc. osób. Tymczasem wciąż aż 71 proc. specjalistów z branży IT nie znajduje informacji na temat wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę.

 

Polska, Węgry i  teraz Czechy

37  tys. ogłoszeń opublikowanych w ciągu 6 lat działaności No Fluff Jobs na polskim rynku.  Ponad 4000 firm, które zamieściły swoje oferty pracy.  W ciągu kilku lat No Fluff Jobs stał się portalem z największą liczbą transparentnych ofert dla branży IT. Miesięcznie odwiedza go 250 tys. unikalnych użytkowników. W rekordowym momencie tego roku, w szczycie pandemii, na stronie jednocześnie opublikowanych było ponad 2000 ogłoszeń o pracę. W 2019 roku No Fluff Jobs otworzył swój oddział w Budapeszcie. W lipcu firma zaczęła ekspansję na kolejny kraj - Czechy.

 

No Fluff Jobs był pierwszym portalem z ogłoszeniami o pracę dla branży IT w Polsce, który w każdym ogłoszeniu publikuje widełki wynagrodzeń. Do tej pory jest jedynym, w którym nie ma ani jednego ogłoszenia bez widełek.

 

- O transparentność w branży IT walczymy od 6 lat. Wiemy, że największe benefity z publikacji wynagrodzeń przez pracodawców to budowanie wiarygodności i zaufania do firmy. Bycie transparentnym po prostu się opłaca. W 85 proc. przypadków opinia na temat pracodawcy ma wpływ na decyzję potencjalnego pracownika.  65 proc. osób poszukujących pracy aplikuje w pierwszej kolejności do firm, które publikują widełki płacowe w ogłoszeniach**. Wiemy, że rynek czeski jest na to gotowy. Wejście na ten rynek to kolejny krok w rozwoju No Fluff Jobs i szerzeniu idei transparentnej rekrutacji w branży IT w Europie. -   mówi Tomasz Bujok, CEO No Fluff Jobs.

 

No Fluff Jobs  w Polsce znany jest również z kompleksowych raportów na temat polskiej branży IT: roczne raporty płac, sytuacja branży w czasie pandemii, kobiety w IT, oczekiwania specjalistów IT.  Wszystkie opracowania dostępne są na No Fluff Jobs Insights.  No Fluff Jobs jest także autorem takich formatów, jak Smoothie HR czy High Level Talks, w których specjaliści z branży poruszają tematy związane z zarządzaniem, rozwojem pracowników, efektywnością osobistą czy benefitami.

Najnowszy projekt portalu, No Fluff Jobs Masterclazz, powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku. To kompleksowy kurs, skierowany do wszystkich specjalistów IT.  Celem kursu jest poprawienie efektywności indywidualnej i zespołowej, a także wzmocnienie motywacji. Dzięki temu pracownicy IT mogą stać się ekspertami, menedżerami z kompleksowo rozwiniętymi kompetencjami. Kurs obejmuje najważniejsze zagadnienia techniczne, rozwija umiejętności miękkie i uczy zrozumienia zasad rządzących biznesem.

 

Edukacja i transformacja branży IT, która w wielu dziedzinach jest prekursorem zmian, to ważny element misji portalu.

 

*Zapraszamy do zapoznania się z  ofertą na rynek czeski. W prawym górnym rogu strony należy wybrać właściwy kraj: https://nofluffjobs.com/cz

**Raport Candidate Experience. Doświadczenia kandydatów w IT w 2020 r: https://nofluffjobs.com/insights/raport-rekrutacja-doswiadczenia-kandydatow-w-it-w-2020-r/?fbclid=IwAR1bIKDQyEuq8Yfj_xWkV0chDcYfTtH1fZgMM254SAkEylHuFzY-q3PZWigRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RocketScience

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »