Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

PolskiBus.com łączy siły z Voyager!8 nowych linii z Małopolski

Łączymy siły z Voyager! Największy małopolski przewoźnik autokarowy dołączył do platformy PolskiBus.com! Dzięki tej współpracy Pasażerowie mają do dyspozycji 8 nowych linii, łączących aż 17 miast. Nowościami w siatce połączeń są Gorlice, Brzesko, Wysowa-Zdrój, Szczecinek oraz Ustronie Morskie.

Pasażerowie PolskiBus.com mają do dyspozycji niezwykle rozbudowaną ofertę codziennych połączeń w ramach 8 nowych linii:

Ø  Tarnów – Kraków, 43 kursy  

Ø  Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 21 kursów

Ø  Gorlice – Tarnów – Kraków, 12 kursów

Ø  Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 6 kursów

Ø  Nowy Sącz – Zakopane, 2 kursy

Ø  Wysowa – Nowy Sącz – Brzesko - Kraków, 2 kursy

Ø  Krynica Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków – Katowice – Częstochowa – Łódź – Poznań – Piła – Szczecinek – Koszalin – Ustronie Morskie – Kołobrzeg, 1 kurs

Ø  Gorlice - Nowy Sącz – Zakopane, 1 kurs

Z przyjemnością ogłaszamy połączenie sił z naszym trzynastym partnerem! Voyager to największy przewoźnik w Małopolsce, który zdobył zaufanie pasażerów świadcząc profesjonalne i najwyższej jakości usługi. Ponad 21 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Nasi pasażerowie z pewnością docenią bogatą i zróżnicowaną ofertę składającą się z aż 17 miast w ramach 8 nowych linii. Jestem przekonany, że nasza współpraca okaże się kolejnym sukcesem! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą realizowane przez wysokiej jakości autokary Setra, Mercedes i Bova. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Voyager Transport, który dostępny jest pod adresem: http://www.voyager-transport.pl/pl/strefa-pasazera/regulaminy/regulamin-ogolny.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

·         http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

·         http://www.voyager-transport.pl/pl/strefa-pasazera/rozklad-jazdy-pdfRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PolskiBus.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »