Kultura, sztuka » Muzyka

POLSKIE ONE DIRECTION W BONARCE

W związku z wydaniem nowej płyty 15 grudnia o godz. 14:00 na placu z fontanną w Bonarce odbędzie się spotkanie z zespołem 4Dreamers. Będzie to idealna okazja, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcie z muzykami i zdobyć ich autografy.

4Dreamers to polski boysband złożony z 4 uczestników pierwszej edycji programu „The Voice Kids": Mateusza Gędka, Tomka Greogrczyka, Kuby Szmajkowskiego i Maksa Więckowskiego. Początki tej grupy mocno przypominają historię brytyjskiego zespołu One Direction, który po programie „X Factor" osiągnął niewyobrażalny sukces i stał się jednym z najpopularniejszych boysbandów w dziejach muzyki rozrywkowej.

W związku z sukcesem pierwszego krążka boysbandu pojawiła się jego reedycja „4Dreamers (Reedy-cja)". Na nowej płycie oprócz największych hitów zespołu takich, jak: „Sekret", „Drugi raz", „Melo-dramat", znajdują się covery - „Zawsze tam gdzie Ty" Lady Pank oraz „As long as you love me" z repertuaru Backstreet Boys. Jej największą atrakcją są jednak dwa nowe single - „Pierwszy raz" i „InstaGirl".

Do reedycji płyty jest dołączony specjalnie przygotowany sekretnik dla fanów zespołu. Znajdują się w nim wcześniej niepublikowane zdjęcia Tomka, Kuby, Maksa oraz Mateusza oraz liczne zwierzenia wokalistów. W sekretniku przygotowano ponadto miejsce na plan zajęć oraz zapisywanie własnych tajemnic i sekretów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »