Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Polskie smaki w Centrum Handlowym Blue City

Polskie smaki w Centrum Handlowym Blue City
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych to jedno z wydarzeń cyklicznie odbywających się w Centrum Handlowym Blue City. Jego kolejne odsłony są świetną okazją do poznania przysmaków z różnych zakątków Polski, Europy i świata. Najbliższa edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 16-19 marca.

W ostatnich miesiącach organizatorzy Jarmarku postanowili jeszcze bardziej go uatrakcyjnić, wprowadzając motywy przewodnie - były to smakołyki z Węgier i Azerbejdżanu. Tym razem pojawi się silny akcent związany z tradycyjną, polską kuchnią. A to za sprawą gości specjalnych – członkiń Koła Gospodyń Wiejskich z Korycina.  Spotkanie z nimi pozwoli wszystkim odwiedzającym poznać tradycje regionu – nie tylko kulinarne!

 

Oprócz korycińskich specjałów przy fontannie pojawią się także inne typowo polskie smaki – między innymi uwielbiane przez stałych bywalców Jarmarku ryby z wędzarni Siudy z Czernichowa. Nie zabraknie również produktów spożywczych spoza granic naszego kraju. Szeroki wybór greckich oliwek i jedzenia ze słonecznej Toskanii pozwoli poczuć klimat zbliżających się wielkimi krokami ciepłych dni.

 

Zapraszamy na www.bluecity.pl

 

Dołącz do nas na Facebook.com: www.facebook.com/CHBlueCity

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.sobczak@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »