Technologie » Telekomunikacja

Poly prezentuje swoje najnowsze, bezprzewodowe rozwiązania UC na targach Call Center World 2020

Plantronics, Inc. ("Poly" - dawniej Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT) zaprezentuje portfolio swoich najnowszych urządzeń Unified Communications (UC) w ramach targów Call Center World (CCW) odbywających się w marcu 2020 roku w Berlinie.

Plantronics, Inc. ("Poly" - dawniej Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT) zaprezentuje portfolio swoich najnowszych urządzeń Unified Communications (UC) w ramach targów Call Center World (CCW) odbywających się w marcu 2020 roku w Berlinie. Rozwiązania firmy Poly, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wspieraniu międzyludzkiej komunikacji będzie można oglądać na stoisku Poly C1 w hali 2.

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy doskonałą znajomość potrzeb komunikacyjnych pracowników, niezależnie od tego, czy pracują z biura, domu, w podróży czy w contact center”, mówi Henning Schäfer, Senior Director Sales DACH & EE w Poly. 

„Pracownicy i klienci nadal głównie komunikują się za pomocą połączeń głosowych, dlatego wymagają najwyższej jakości i niezawodności. Z myślą o nich Poly tworzy rozwiązania UC, które gwarantują firmie i pracownikom skuteczne narzędzia komunikacyjne, są one jednocześnie proste i intuicyjne we wdrażaniu i zarządzaniu”, dodaje Schäfer.

Podczas CCW Poly zaprezentuje następujące rozwiązania:

Zestawy słuchawkowe Poly Savi 8200 z serii Office i UC – rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w najbardziej hałaśliwych biurach. Dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej łączności i zdolności do parowania z wieloma urządzeniami naraz gwarantuje pracownikom mobilność i swobodę w ich codziennej pracy. 

Seria Poly Voyager – najnowsze zestawy słuchawkowe z Aktywną Redukcją Szumu (ANC) pozwalają pracownikom skupić się na tym, co ważne, niezależnie od tego, czy pracują przy własnym biurku, czy poruszają się bez hałaśliwe otoczenie.

Seria Encore Pro – przystępne cenowo zestawy słuchawkowe, które oferują wysokiej jakości dźwięk, trwałość i komfort noszenia, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla pracowników contact center.

Poly Studio X – rozwiązanie typu all-in-one, natywnie współpracujące z aplikacją Zoom, pozwala zorganizować profesjonalną wideokonferencję, dzięki automatycznemu śledzeniu głosu mówiącego, tłumieniu szumów w tle i funkcji Poly MeetingAI, bez konieczności posiadania laptopa czy innego urządzenia w sali.  

Seria CCX – to nowe telefony biurkowe wyposażone w duży, responsywny ekran dotykowy, który zapewnia bezproblemową współpracę z aplikacją MS Teams, w tym obsługę połączeń głosowych, organizację spotkań i zarządzanie kalendarzem.

Poly Lens – ta nowa usługa chmurowa, stworzona z myślą o efektywnym zarządzaniu urządzeniami Poly. Rozwiązanie to pozwala na wgląd w to, jak urządzenia Poly są rzeczywiście wykorzystywane, aby zapewnić działom IT większą kontrolę i pozwolić na optymalizację procesów obiegu informacji.  

„Komunikacja zunifikowana (UC) wciąż się rozwija i znajduje zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Biura obsługi klienta chcą, żeby kontakt z konsumentem był spersonalizowany i osobisty. Technologia UC wspiera tworzenie pozytywnych doświadczeń klienta, a pracownikom dostarcza nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę. Aktualnie UC to nie tylko połączenia głosowe i zestawy słuchawkowe. Dziś to także połączenia wideo, które ułatwiają pozyskiwanie klientów, a także współpracę pomiędzy pracownikami firmy”, powiedziała Stephanie Watson, General Manager, MZA Ltd.

Podczas CCW 2020 firma Poly dołącza do grona prelegentów na głównej scenie. O 15:00 na forum wystawowym w hali 2, Gerrit Lipgens, Sales Manager Germany, Strategic Resellers w Poly opowie o nowych rozwiązaniach UC firmy.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PressOffice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »