Technologie » Komputery

Poly przedstawia Nowy Program Partnerski

Poly przedstawia Nowy Program Partnerski
Zobacz więcej zdjęć »
Poly integruje swoje programy partnerskie w innowacyjny pakiet, oparty na najlepszych praktykach.

Warszawa, 8 kwietnia 2020 r. - Plantronics, Inc. ("Poly" - dawniej Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT) prezentuje dziś nowy program partnerski Poly, który łączy nagradzane wcześniej programy Polycom i Plantronics w kompleksowy i wygodny model gwarantujący korzyści wszystkim partnerom. W ramach projektu powstał ujednolicony portal, który w prosty sposób umożliwia dostęp wszystkim użytkownikom do zasobów marki, w tym do materiałów szkoleniowych i narzędzi niezbędnych do skutecznej sprzedaży.

"Nasz program został zaprojektowany z myślą o maksymalnych korzyściach dla partnerów", powiedział Nick Tidd, vice president of global channel sales w Poly. "Nasi partnerzy często wspominają, że ich sukces zależy od wyróżnienia się na tle konkurencji dzięki reputacji, świadczonym usługom i dodatkowym umiejętnościom. Naszym celem jest dostarczenie im wszystkiego, co niezbędne do osiągnięcia tego celu.”

Celem Poly jest być najlepszym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie komunikacja i współpraca łączy się z inteligentnymi urządzeniami i usługami. Powstały w tym celu nowy program, który skupia ponad 15 000 partnerów na całym świecie, został zaprojektowany tak, aby partnerzy, niezależnie od swojej wielkości, mogli łatwiej dostarczać klientom z którymi współpracują najbardziej atrakcyjne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania.

Program partnerski Poly przesuwa główny nacisk z wyników finansowych na ścisłą współpracę w celu wspierania innowacji i wzrostu obydwu stron. Model ten opiera się na trzech filarach:

·       Zapewnieniu dostępu do wiedzy i regularnych szkoleń

·       Zaangażowaniu we wspieranie rozwiązań Poly

·       Wynagradzaniu, nie tylko finansowym. Dodatkowe korzyści obejmują szybkie rejestrowanie transakcji oraz możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym pozycji partnera na karcie wyników.

Dodatkowo w ramach nowego programu partnerskiego znajdą się:

·       Nowy portal partnerski Poly, uruchomiony 10 kwietnia, który zastąpi Polycom Partner Connect i Plantronics Plantro.net. Będzie on intuicyjną platformą, wspierającą partnerów w ekspertyzach technicznych, sprzedaży, marketingu i podnoszeniu swoich kwalifikacji.

·       Portal partnerski Poly dostarczy również obszerną bibliotekę obrazów, zasobów marketingowych i szablonów do cobrandingu, aby ułatwić sprzedaż.

·       Poly University oferuje pełen zestaw programów nauczania według specjalności, aby pomóc partnerom w spełnieniu wymogów certyfikacji i specjalizacji. Obszerny program certyfikacji zapewnia indywidualne szkolenia w zakresie sprzedaży i przedsprzedaży w różnych kategoriach produktów i usług.

·       Narzędzia wspierające sprzedaż, w tym demonstracyjny program rabatowy.

„Nowy program partnerski firmy Poly pomoże naszym partnerom spojrzeć na nowo na prowadzony biznes i odnaleźć nowe sposoby na dotarcie do klientów” powiedział Ira M. Weinstein, założyciel i managing partner w firmie analitycznej Recon Research. „Wiele programów partnerskich skupia się wyłącznie na przychodach, co oczywiście faworyzuje dużych graczy w porównaniu z małymi". Propozycja Poly to postawienie na partnerów, którzy najsilniej angażują się w promocję produktów tej marki. Nowy portal i związane z nim narzędzia wsparcia pomogą partnerom wyróżnić się na tym szybko rozwijającym się rynku”.

 

Program Partnerski Poly i Rejestracja Portalu

Wszyscy partnerzy Polycom i Plantronics otrzymają 10 kwietnia 2020 r. dostęp do portalu partnerskiego Poly, który będzie dostępny w Ameryce Północnej, a także w regionach EMEA i APAC. Pozostali partnerzy mogą zarejestrować się tutaj, aby już dziś zostać partnerem firmy Poly.

 

O Poly

Plantronics, Inc. (Obecnie Poly) (NYSE: PLT) to globalne przedsiębiorstwo zajmujące się technologiami komunikacji, wspierającymi efektywne interakcje i współpracę między ludźmi. Firma wykorzystuje wyjątkowe kompetencje w dziedzinie rozwiązań audio, wideo i systemów telekonferencyjnych, oferując produkty i usługi umożliwiające zwiększenie produktywności pracowników, zmniejszenie złożoności obsługi i uwzględnienie rozproszenia geograficznego, a w konsekwencji poprawiające mechanizmy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Poly opiera swoje podejście na integrowaniu rozwiązań i współpracy z usługami partnerów. Nasze zestawy słuchawkowe, oprogramowanie, telefony stacjonarne, rozwiązania do obsługi konferencji audio i wideo, funkcje analityczne i usługi stosowane są na całym świecie w bardzo różnych środowiskach pracy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.poly.com



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PressOffice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »