Technologie » Telekomunikacja

Polycom mianuje nowego Wiceprezesa ds. Sprzedaży Regionalnej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej

Polycom, globalny lider w dziedzinie komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C), poinformował dziś, że Thomas Nicolaus został mianowany nowym Wiceprezesem ds. Sprzedaży Regionalnej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w tym Polski.

Do obowiązków Thomasa Nicolausa należeć będą stymulowanie wzrostu sprzedaży i popularyzacja rozwiązań do współpracy wideo Polycom RealPresence® w podległym regionie, przy czym będzie blisko on przy tym współpracował z Garym Riderem, Prezesem Polycom w regionie EMEA oraz jego zespołem. Thomas będzie odpowiedzialny za rozwój i strategie sprzedaży, obejmującą wszystkie jej aspekty w regionie, w tym strategie go-to-market oraz sprzedaży kanałowej.

 

Nicolaus, zanim dołączył do Polycom, był General Managerem działu Telepresence and Video w firmie Cisco Systems. Wcześniej był Dyrektorem Zarządzającym w firmie Tandberg. Przedtem piastował szereg stanowisk kierowniczych w takich firmach jak NexitraOne i DeTeWe.

 

"Jestem bardzo zadowolony że Thomas dołączył naszego europejskiego zespołu" – powiedział Gary Rider, Prezes Polycom w regionie EMEA. "Jego doświadczenie jako osoby, która osiągnęła wiele sukcesów w sprzedaży na rynku współpracy wideo będzie bardzo pomocne by kontynuować nasz rozwój w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jestem przekonany, że Thomas jest osobą, która pomoże nam osiągnąć zamierzone cele”. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pawel itbc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »