Społeczeństwo » Społeczeństwo

Pomoc za jeden uśmiech. Akcja „Podziel się uśmiechem” w Factory Poznań

Pomoc za jeden uśmiech. Akcja „Podziel się uśmiechem” w Factory Poznań
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie emocje towarzyszą weekendowym zakupom? Czy wizyta w centrum handlowym może być okazją do pomagania innym? Ile radości można sprawić jednym uśmiechem? Odpowiedzi na te pytania klienci Factory Poznań poznają już 31 maja i 1 czerwca br.

W tych dniach odbędzie się akcja charytatywna pod nazwą „Podziel się uśmiechem”, w ramach której jeden uśmiech i jedno zdjęcie pomogą wesprzeć podopiecznych Fundacji Junior.

– Zasady akcji „Podziel się uśmiechem” są bardzo proste. Wystarczy uśmiechnąć się i pozwolić fotografowi by zrobił zdjęcie. Za każdą taką fotografię Factory Poznań przekaże 10 zł na rzecz Fundacji Junior. Zgromadzone pieniądze pozwolą na ufundowanie jej 60 podopiecznym wycieczki podsumowującej rok szkolny – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory.

Po zakończonej akcji zostanie wykonana mozaika ze zdjęć, która pojawi się w Centrum i na fanpage’u Factory Poznań na Facebooku. Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie mógł się na niej odnaleźć i oznaczyć. Jedno zdjęcie to 10 zł przekazane na rzecz młodych podopiecznych Fundacji Junior.

– Im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większa suma zostanie przekazana na cel charytatywny. Zachęcamy zatem wszystkie osoby, które w najbliższy wybiorą się na zakupy do Factory Poznań, by podzieliły się swoimi pozytywnymi emocjami, a tym samym podarowały dzieciom przedwakacyjną wycieczkę – dodaje Marta Kocik.

Fundacja Junior to organizacja pozarządowa, której misją jest rekrutacja wolontariuszy prowadzących korepetycje dla dzieci mających problemy z nauką. Jej wiodący cel stanowi podejmowanie działań na rzecz rozwoju kulturalnego i sportowego dzieci oraz budowy wykształconego społeczeństwa.

 

# # #

Factory Poznań

 

Centrum Factory Poznań powstało w 2007 roku i jest jedynym centrum typu outlet w Wielkopolsce. To 95 salonów, w których można znaleźć modne produkty najlepszych polskich oraz zagranicznych marek, m.in.: United Colors of Benetton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike Factory Store, Simple, Timberland czy Calzedonia. Asortyment oferowany w Factory można zakupić po cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok.

Factory znajduje się w odległości zaledwie 10 minut od centrum miasta. Dobra lokalizacja zapewnia dogodny dojazd – klienci mogą tu dotrzeć zjeżdżając z autostrady A2 relacji Warszawa-Berlin, jak i korzystając z transportu publicznego, w tym bezpłatnej linii autobusowej nr 630. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.factory.pl

Więcej informacji o centrum Factory Poznań można uzyskać pod adresem: www.poznan.factory.pl oraz www.facebook.com/FactoryPoznan

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »