Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Pomogą Ci rzucić palenie!

Pomogą Ci rzucić palenie!
Zobacz więcej zdjęć »
Freepal.pl przeznaczony dla osób pragnących rozstać się z nałogiem tytoniowym. Pomogą w tym e-papierosy oraz specjalnie opracowane plany abonamentowe. Ich idea to zmniejszanie mocy liquidów w kolejnych miesiącach tak, aby w trakcie trwania subskrypcji stopniowo uwolnić się od uzależnienia.


Serwis freepal.pl to nowatorskie rozwiązanie dla osób pragnących rzucić lub ograniczyć palenie. Polega ono na ułatwieniu przejścia z tradycyjnych papierosów na ich elektroniczne odpowiedniki, które zaspakaja nie tylko głód nikotynowy, ale także nawyk zaciągania się. Nie posiadają jednak substancji smolistych, są więc zdrowsze od tradycyjnych papierosów. Dodatkowo możliwość zmniejszania zawartości nikotyny w płynach sprawia, że stopniowo można odzwyczaić organizm od palenia.

Serwis oferuje specjalnie dobrane programy rzucania palenia dla osób, które: „Palą mało”, „Palą średnio” lub „Palą dużo”. Co miesiąc otrzymują one zgodną z planem ilość liquidów oraz potrzebne materiały eksploatacyjne. A ponieważ najczęściej barierą dla przejścia na papierosy elektroniczne jest cena samego urządzenia, serwis zapewnia swoim klubowiczom e-papierosy już za złotówkę. Aby dołączyć do klubu, wystarczy wybrać dostosowany do swoich preferencji plan. Umowę zawiera się na rok, ale w każdej chwili można z niej zrezygnować – wystarczy jedynie opłacić detaliczną cenę wybranego e-papierosa.

Freepal.pl to nie tylko wygodne i praktyczne rozwiązanie prowadzące do oszczędności czasu i pieniędzy, ale także serwis promujący kulturę palenia. Bo mimo że papierosy elektroniczne można palić właściwie wszędzie, warto pamiętać o obowiązujących nas dobrych manierach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Freepal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »