Kultura, sztuka » Kultura

Pomóż budować Klub Komediowy!

Klub Komediowy, do tej pory działający w klubie Chłodna 25 w Warszawie, otwiera swoją nową siedzibę, w samym centrum, na Placu Zbawiciela.

Klub komediowy - improwizatorzy, stand-uperzy, warsztaty, pokazy, wykłady – działalność i rozrywkowa i edukacyjna. Jedyna na razie taka działalność w Polsce.

Klub komediowy – teatr improwizowany Klancyk, Hofesinka, Szkoła Impro, Stand-up Polska, burleska i Betty Q. W klubie wystepowali między innymi  Maciek Stuhr, Dorota Masłowska, Jacek Kleyff, Kuba Żulczyk, Karolina Korwin Piotrowska. Grali Paula i Karol, Marcin Masecki, Paweł Szamburski i inni.

Klub szuka wsparcia finansowego na remont i wyposażenie nowego miejsca. W tym celu została podjęta współpraca z crowdfundingowym portalem Polakpotrafi.pl.

Pod tym linkiem: http://polakpotrafi.pl/projekt/klubkomediowy można wspomóc inicjatywę.

Zbiórka funduszy trwać będzie od 8 listopada do 8 grudnia. Celem zbiórki jest zebranie 32 000 złotych. Za pomoc Klub oferuje wspaniałe niespodzianki i fanty – wszystkie informacje pod linkiem!

Zapraszamy!

Klub Komediowy

Warszawa, ul. Nowowiejska 1/3

Plac Zbawiciela Facebook: Klub KomediowyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »