Społeczeństwo » Społeczeństwo

Pomóż spełnić marzenia mieszkańców Wrocławia z Centrum Korona!

Pomóż spełnić marzenia mieszkańców Wrocławia z Centrum Korona!
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa druga odsłona akcji „Korona spełnia marzenia”, w której internauci mogą głosować na marzenia Wrocławian nagrane w dniach 27-28 czerwca w Centrum Korona.

Głosy na najlepsze marzenia można oddawać w specjalnej aplikacji na Facebooku dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1LJWzpG. Głosowanie trwa do 19 lipca 2015 r.

Zasady zabawy są proste. Aby pomóc spełniać marzenia mieszkańców Wrocławia wystarczy oddać swój głos wraz z uzasadnieniem na najciekawsze marzenia dostępne w aplikacji konkursowej pod adresem http://on.fb.me/1LJWzpG. Każdy głosujący może oddać maksymalnie trzy głosy na dany filmik z marzeniem, przy czym każdy głos na dany filmik musi być oddany innego dnia.

Spośród 10 filmików z największą liczbą oddanych głosów Jury wybierze 3 najciekawsze, a ich bohaterowie zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi:

·         I miejsce – karta podarunkowa o wartości 1 500 złotych na zakupy w Koronie,

·         II miejsce – karta podarunkowa o wartości 1 000 złotych na zakupy w Koronie,

·         III miejsce – karta podarunkowa o wartości 500 złotych na zakupy w Koronie.

Autorzy dwóch najciekawszych uzasadnień oddanych głosów otrzymają karty podarunkowe o wartości 200 złotych na zakupy w Centrum Korona.

„Trwa akcja, w której chcemy spełnić marzenia mieszkańców Wrocławia! To Państwo mogą zdecydować, kogo marzenia zostaną nagrodzone. Wystarczy oddawać głosy w naszej specjalnej aplikacji konkursowej na Facebooku. Pomóżcie spełnić marzenia Wrocławian, a przy okazji wejdźcie do gry o karty podarunkowe na zakupy w Koronie. Zapraszam wszystkich do głosowania!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji jest dostępny w aplikacji konkursowej na profilu FB Centrum Korona http://on.fb.me/1LJWzpG

Informacje o Centrum Korona:

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas i zrelaksować się. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.centrum-korona.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »