Dom » Wnętrza

Pomysł na niebanalną i nowoczesną łazienkę

Pomysł na niebanalną i nowoczesną łazienkę
Zobacz więcej zdjęć »
Timbre, nowość pośród dostępnych na polskim rynku kolekcji Villeroy&Boch, to powiew pałacowej elegancji orientu w trendsetterskim wydaniu.

Design płytek oraz dekorów nawiązuje do szlachetnych surowców i urody naturalnego krajobrazu. Pośród ich barw królują delikatny beż oraz intrygująca szarość - kolory piękna, nowoczesności i wolności.

Świetny pomysł na niebanalną łazienkę wyłania się najczęściej z połączenia nowoczesnych i klasycznych inspiracji. Uroda natury idzie w nim w parze z ergonomicznością i trwałością rozwiązań - tak jak w płytkach Villeroy&Boch.

Marmur wraca „na salony"!

Za sprawą kolekcji Timbre rok 2021 ogłosić można z wyprzedzeniem czasem blasku oraz wielkiego powrotu płytek inspirowanych urodą kamienia. Wraz z Timbre Villeroy&Boch „na salony", czyli do wnętrz eleganckich łazienek oraz domowych łaźni spa, wraca marmur.

Cóż za stylowa i nowoczesna edycja! Projektanci zachęcają do eksplorowania monochromatyczności zestawień w jasnej i ciemnej tonacji płytek Timbre. Do wyboru ciepły beż Serpegiante Elegant oraz bogactwo szarości - jasny klimat Breccia Oniciata oraz głębia ciemnych płytek Arabescato.

Płytki Timbre pozwalają nawiązać do estetyki oraz emocji związanych z pięknem przyrody. Nazwa każdej z barw niesie ze sobą inspiracje - spokój pustyni oraz ekscytujące widoki z górskich szlaków i najwyższych szczytów. Ich klimat pasuje zarówno do niedużych łazienek, jak i przestrzennych salonów kąpielowych.

Timbre, czyli aranżacyjne bogactwo

Klasa, blask i wygoda - kolekcja Timbre Villeroy&Boch urzeka misternością wykonania oraz bogactwem aranżacyjnych możliwości dużego formatu (60x120 cm), który optycznie zwiększa przestrzeń i dodaje wnętrzom subtelnej elegancji.

Osią projektu niebanalnej i nowoczesnej łazienki uczynić można kolor. Do wyboru mleczna aura beżu, kremu i bieli oraz nasycona kolorystyka „noir" - z dominantą jasnej i ciemnej szarości. Dwie skrajności, które niekiedy lubią się łączyć. Tak jak światło i cień. Gładkość płytek Timbre umożliwia ciekawą ich grę - zarówno w monochromatycznym, jak i wielobarwnym wnętrzu.

Tym, co z powodzeniem podkreśli urok trendsetterskich płytek, są srebrzysta armatura, lustra o ciekawym kształcie oraz dodatki w kolorze złota lub połyskujących metali. Dzięki nim domowa łazienka zmieni się nie do poznania w luksusową łaźnię Wenus albo Kleopatry!

Piękno na wyłączność

Bogactwo aranżacyjnych możliwości Timbre Villeroy&Boch wynika zarówno z ozdobnego klimatu kolekcji, jak i ze spokojnego charakteru wnętrz tworzonych wokół urody płytek i dekorów. Naturalnie. Oryginalnie. Pięknie! Uczta dla zmysłów i wyobraźni przestrzennej.

Łazienka à la Timbre, w której żywioł natury spotyka się z wymogami minimalizmu, z pewnością zasłuży na miano niebanalnej! Dlatego warto pamiętać, że wyłączność na dystrybucję tej serii w Polsce ma firma Kamen oraz jej partnerzy. Więcej zdjęciowych inspiracji na stronie www.e-kamen.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »