Moda » Odzież

Pomysł na prezent? Karta Podarunkowa Portu Łódź!

Pomysł na prezent? Karta Podarunkowa Portu Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
Często stajemy przed wyzwaniem kupienia prezentu dla osoby, której niełatwo jest wybrać odpowiedni podarunek, z którego będzie w stu procentach zadowolona.

Czasami brakuje nam pomysłu lub po prostu wiemy, że najlepszym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa. Tu z pomocą przychodzi Port Łódź, który z myślą o Klientach wprowadził właśnie taką usługę do swojej oferty.

Karta Podarunkowa Portu Łódź to elegancka i zarazem praktyczna forma prezentu, która dla każdego z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę ponieważ daje osobie obdarowanej możliwość wyboru. Kartę można zakupić w Punkcie Informacyjnym Portu Łódź, który jest zlokalizowany w Atrium obok sklepu IKEA lub na stronie internetowej www.portlodz.pl. Kwota, którą możemy podarować w postaci karty na zakupy do sklepów w Porcie Łódź to przedział od 30 zł do 1000 zł  - jeśli kartę kupujemy drogą internetową. Limit ten zwiększa się do 4000 zł gdy kartę zakupimy stacjonarnie w Centrum.

Karta Podarunkowa w Porcie Łódź to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej MasterCard, dlatego do jej honorowania potrzebny będzie terminal płatniczy w sklepie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »