Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pomysły na fotograficzne pamiątki z podróży

Pomysły na fotograficzne pamiątki z podróży
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje za nami i nadszedł czas uporządkować wszystkie wspomnienia. Podczas wakacyjnych wypraw docieramy do cudów natury i architektonicznych pereł, uchwycamy życie zwykłych ludzi i egzotyczną przyrodę, uwieczniamy nasze wspólne portrety na tle pięknych krajobrazów.

Każda wyprawa to moc wspomnień, magicznych momentów, które chcemy zachować w pamięci jak najdłużej. Jak nadać wakacyjnym wspomnieniom wyjątkową oprawę, aby zostały z nami na zawsze? Prezentujemy kilka propozycji.  

Fotoksiążka

Historia pisana własnymi fotografiami - czy może być lepsza kronika z podróży? Fotoksiażka to personalizowany, zaprojektowany od początku do końca przez Was samych, fotoalbum z Waszymi zdjęciami. Spośród setek wykonanych podczas podróży fotografii wybieracie najlepsze ujęcia, dopasowujecie do nich odpowiedni szablon, dobierzcie cliparty oraz teksty. Gotowa fotoksiążka to unikatowa alternatywa dla zwykłego albumu. Prezentuje się znacznie lepiej i ciekawiej. Będzie stanowić wyjątkową pamiątkę, do której z przyjemnością wrócicie, nawet po latach. Przyda się również na spotkania z rodziną, czy znajomymi, podczas których będziecie chcieli opowiedzieć o swoich globtroterskich przygodach.

Fotoobraz

Wyjątkowo piękny krajobraz czy portret z podróży warto wyeksponować w sposób szczególny. Zamiast wieszać na ścianach swojego mieszkania dzieła obcych ludzi – wykorzystajcie Wasze wakacyjne fotografie, które staną się świetną ozdobą każdego wnętrza. Przy niewielkim nakładzie i kosztach stworzycie wyjątkową dekorację domu, a jednocześnie wyeksponujecie w wyjątkowy sposób Wasze najlepsze wakacyjne wspomnienia. Jeśli zamiast obrazów macie na ścianach galerię plakatów – do kolekcji możecie dołączyć również plakat, na którym będzie widniało wykonane przez Was zdjęcie.

Fotokalendarz

Czasami ciężko jest wybrać jeden, lub nawet kilka ulubionych kadrów, którymi chcemy cieszyć oko na co dzień. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być spersonalizowany kalendarz z własnymi fotografiami z podróży. Każdy miesiąc to inne miejsce, obraz, ujęcie. W ten sposób przez cały rok możemy przypominać sobie wyjątkowe, wakacyjne chwile, a zimą przenosić się do egzotycznych, skąpanych słońcem zakątków świata. Fotokalendarz ze zdjęciami z podróży może stanowić także idealny prezent dla rodziny i bliskich, czy podróżujących z nami przyjaciół.

Fotogadżety

Wakacyjne fotografie możesz umieścić także na produktach takich jak kubek, etui na telefon, puzzle, koszulka, a nawet pluszowy miś. Dzięki nim wakacyjne wspomnienia będą Ci towarzyszyć każdego dnia – podczas porannej kawy, rozmowy telefonicznej czy joggingu. Fotogadżet ze zdjęciem z podróży będzie stanowił także wspaniały upominek dla najbliższych. 

Odbitki i InstaFoty

Wybrane kadry możesz wywołać również w formie odbitek, by następnie posegregować je w tradycyjnych albumach lub – oprawione w ramki – powiesić na ścianie. W dzisiejszych czasach zdjęcia robione smartfonem nie odbiegają często od fotografii wykonywanych profesjonalnym aparatem. Jeśli lubicie podróżować, a wszystko fotografujecie za sprawą Waszego telefonu lub robicie na bieżąco dziennik z wyprawy na Instagramie – do wywołania zdjęć bezpośrednio z telefonu użyjcie do tego przeznaczonych aplikacji mobilnych (np. dostępnej na smartfony aplikacji Empik Foto).

Nieważne, czy podczas lata zwiedziliście Polskę, objechaliście pół świata, czy spędziliście dłuższy weekend nad jeziorem, unikalne zapisy wszystkich wakacyjnych wspomnień zasługują na wyjątkową oprawę. Bogaty wybór fotoksiążek, fotoobrazów, plakatów oraz innych fotoproduktów z gotowymi szablonami wakacyjnymi lub do samodzielnego zaprojektowania oferuje www.empikfoto.pl, serwis obchodzący w tym roku swoje 11. urodziny.

***

Empikfoto.pl to jedna z pierwszych w Polsce platform internetowych wyspecjalizowanych w usługach fotograficznych i jednocześnie największy serwis oferujący produkty w pełni personalizowane. Zarówno www.empikfoto.com, jak i sklepami internetowymi www.empik.com  i www.empiktravel.pl - zarządza spółka Empik E-commerce, należąca do spółki  Empik Media & Fashion S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »