Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ponad 1500 nowych sposobów na zbieranie mil lotniczych z programem Emirates Skywards

Emirates Skywards oferuje swoim członkom na całym świecie ponad tysiąc sposobów gromadzenia mil Skywards podczas zakupów online popularnych brytyjskich i amerykańskich marek.

Emirates Skywards oferuje swoim członkom na całym świecie ponad tysiąc sposobów gromadzenia mil Skywards podczas zakupów online popularnych brytyjskich i amerykańskich marek

Na stronie skywardsmilesmall.com członkowie programu mogą obserwować jak gromadzą się ich mile przy każdym zakupie online

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, wprowadził tysiące nowych sposobów gromadzenia mil podczas zakupów online popularnych brytyjskich i amerykańskich marek. Członkowie mogą teraz odwiedzać stronę skywardsmilesmall.com, wybierać spośród ponad 1500 marek i oddać się szaleństwu zakupów, jednocześnie zbierając mile, które można wykorzystać na zniżki na bilety lotnicze i inne nagrody.

Zbieraj mile o każdej porze dnia – codziennie!

Zakupy online: aby zacząć gromadzić mile, należy wejść na stronę skywardsmilesmall.com – dostęp do niej można uzyskać w aplikacji Emirates lub na emirates.com. Członkowie mogą następnie przeglądać listę niepowtarzalnych ofert w sklepach, m.in. modowych czy lifestyle'owych. Aby robić zakupy i wybierać spośród wielu ofert, wystarczy zalogować się przy użyciu danych konta Emirates Skywards i przejść do witryny marki partnerskiej, by dokończyć zakup. Za każdego wydanego funta (GBP) członkowie mogą zdobyć do 15 mil, a za każdego dolara (USD) - do 12 mil.

Posiadacze kart Emirates Skywards mogą zdobyć jeszcze więcej mil kupując na skywardsmilesmall.com. Przed uiszczeniem płatności klienci mają możliwość obliczenia kwalifikujących się mil na portalu na podstawie dokonanych transakcji. Pełna lista dostępnych marek znajduje się tutaj.

Członkowie mogą wybierać spośród ponad 1500 marek partnerskich w Wielkiej Brytanii i USA w kilku kategoriach, takich jak uroda, fitness, zdrowie, elektronika i wiele innych*. Członkowie mogą oddać się zakupowemu szaleństwu online i wybierać spośród ofert najmodniejszych i popularnych marek modowych, w tym Harvey Nichols i Macy's.

27 milionów członków Emirates Skywards na całym świecie może gromadzić i wydawać mile wybierając spośród szerokiego wyboru nagród. To m.in. bilety lotnicze u partnerskich przewoźników, możliwość podwyższenie klasy podróży, pobyt w hotelach, bilety, uczestnictwo w imprezach sportowych i kulturalnych, wycieczki, a także niezapomniane doświadczenia, których nie można kupić.

 

Więcej informacji na temat Emirates Skywards można znaleźć na stronie www.emirates.com/skywards.

* Z zastrzeżeniem warunków dostawy marki partneraRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Ortiz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »