Gospodarka » Żywność

Ponad pół miliona nagród do odebrania w Salonikach Prasowych Kolportera

Ponad pół miliona nagród do odebrania w Salonikach Prasowych Kolportera
Zobacz więcej zdjęć »
560 000 nagród przygotowali organizatorzy akcji promocyjnej Pepsi „Zbieraj zakrętki i wygrywaj”, która 2 listopada br. wystartowała we wszystkich Salonikach Prasowych i salonach Top-Press Kolportera.

Akcja polega na zbieraniu przez klientów zakrętek od butelek po napojach: Pepsi Regular, Pepsi Max, Pepsi Twist, Mirinda Orange, 7Up i Mountain Dew. Napoje można kupić w dowolnym sklepie na terenie Polski.

Każdy, kto uzbiera 5 zakrętek i przyniesie je do najbliższego Saloniku Prasowego Kolportera, otrzyma w nagrodę półlitrową butelkę Pepsi. Za przyniesienie 25 zakrętek nagrodą jest firmowa koszulka Pepsi. Dodajmy, że napoje objęte promocją posiadają odpowiednio oznaczenia na etykietach i zakrętkach butelek.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników 70 000 T-shirtów i 490 000 butelek Pepsi 0,5 l.

Nagrody można odbierać we wszystkich punktach sieci handlowej Kolportera – ponad 1000 Saloników Prasowych i salonów Top-Press. Promocja zakończy się 31 grudnia br.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »