Motoryzacja » Samochody

Ponadczasowe linie Volvo XC60

Ponadczasowe linie Volvo XC60
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe Volvo XC60 całkowicie się różni od poprzednika, a mimo to wyraźnie widać w nim styl typowy dla szwedzkiej marki. Dzięki połączeniu klasyki z nowoczesnością stylistyka SUV-a jest piękna i ponadczasowa.


Stworzyliśmy nowe XC60 nie oglądając się na innych. To auto stworzone z myślą o doskonałym prowadzeniu. Ma dynamiczną linię, która ma w sobie coś ponadczasowego. To już tradycja Volvo, które zawsze projektowało takie samochody.  We wnętrzu znajdziemy piękne połączenie harmonijnych linii, wspaniałych materiałów i najnowocześniejszej technologii. XC60 doskonale odzwierciedla skandynawskiego ducha, który sprawi, że nasi klienci poczują się wyjątkowo –
powiedział Thomas Ingenlath kierujący działem designu Volvo Car Group.

Do dyspozycji kierowcy będą usługi connected, nawigacja Sensus z systemem Volvo On Call, z nową szatą graficzną i nowymi funkcjami. Podobnie jak w przypadku serii 90 samochód będzie wyposażony w system CarPlay i Android Auto.

Produkcja najnowszego modelu Volvo ruszy w połowie kwietnia w szwedzkiej fabryce Torslanda pod Goeteborgiem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »