Technologie » Fotografia

Popularne Instaxy i opaski fitness w dyskontowej cenie tylko w ALDI!

Już od środy 5 grudnia po raz pierwszy w świątecznej ofercie sieci pojawi się tzw. natychmiastowy aparat - Instax mini 9 FUJIFILM z wkładem 10 zdjęć w cenie 299 złotych, a także wodoodporna opaska fitnes monitorująca ruch i sen Xiaomi za 145 złotych czy przenośny głośnik bluetooth za 145 złotych.

Aparat Instax mini 9 FUJIFILM to następca mini 8 wyróżniający się lusterkiem do selfie, dodatkowym trybem naświetlania „high key” czy obiektywem do zbliżeń, który umożliwia wykonywanie ostrych zdjęć z odległości 35 cm. Aparat dostępny będzie w trzech kolorach -  różowym, błękitnym lub szarym.

Instaxy mini 9 są dostępne w naszej ofercie po raz  pierwszy, jednak przewidujemy, że szybko znikną z półek, zwłaszcza w okresie wzmożonych poszukiwań idealnych prezentów gwaizdkowych. Dla wielu klientów dyskonty stają się dziś coraz bardziej popularnym miejscem poszukiwań tego typu okazjikomentuje Agata Biernacka, Specjalista ds. Komunikacji i PR ALDI Polska.

To jednak nie koniec atrakcji. Od soboty klienci ALDI znajdą w sklepach także elektronikę dla graczy, słuchawki i klawiaturę Ravcore. Każdy z produktów w cenie 99 złotych.

To nie pierwszy raz kiedy ALDI zaskakuje klientów wyróżniającą się ofertą w dyskontowych cenach. Niedawno sieć weszła we współpracę z serwisem zabawkowicz.pl. Od 24 listopada w sprzedaży pojawiła się dedykowana gwiazdkowo-mikołajkowa oferta rekomendowana przez ekspertów portalu wybierającego corocznie „Zabawkę Roku”. Od września ALDI współpracuje również z Siecią Dziedzictwa Kulinarnego, oferując akcje ze specjałami kuchni regionalnych, do tej pory wielkopolskiej, kujawsko-pomorskiej i dolnośląskiej.

****

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 129 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej

cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRart Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »