Firma » Biznes

Popularne marki na dłużej w NoVa Park

Popularne marki na dłużej w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W październiku kolejni najemcy przedłużyli umowy w Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Należą do nich znane i lubiane marki By o la la, Triumph oraz Vision Express. Łącznie najemcy zajmują powierzchnię 208,75m2.

Wszystkie salony, które przedłużyły umowy najmu pozostają w swoich dotychczasowych lokalizacjach. Marka odzieżowa By o la la oraz Triumph – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących bieliznę – zajmują lokale o powierzchni ponad 65 m2. Z kolei lider w branży optycznej – Vision Express – operuje na powierzchni ponad 75 m2.

„Kolejne znane marki zdecydowały się przedłużyć umowy najmu. Cieszymy się, że NoVa Park jest miejscem przyjaznym nie tylko klientom, ale również firmom, które chętnie pozostają w gronie najemców naszego centrum handlowego. Możemy obiecać, że już wkrótce będziemy informować o następnych przedłużonych oraz nowych umowach najmu w NoVa Park” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

By o la la, Triumph i Vision Express to nie jedyni najemcy, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się pozostać na dłużej w NoVa Park. We wrześniu taką decyzję podjęły także marki Ryłko, Moodo oraz Trademode.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »