Firma » System prawny

Porada prawna podczas zakupów w Wola Parku

Czy wiesz o tym, że zakupione towary przez Internet możesz zwrócić w ciągu 14 dni, natomiast zwrot w sklepach określa sprzedawca? Że przedmiot wadliwy podlega reklamacji z tytułu rękojmi albo gwarancji? Co to oznacza?

Wszystkiego dowiesz się podczas bezpłatnych konsultacji z prawnikami, które odbędą się 19 maja w Wola Parku.

 

Każdy, kto przyjdzie w najbliższą sobotę w godz. 11:00-18:00 do Wola Parku, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących praw konsumentów, które odbywają się w ramach akcji „Miejski Rzecznik Konsumentów przypomina”. Podczas spotkania z ekspertami uczestnicy dowiedzą się, jak ważne są ich prawa oraz jak zapewnić sobie skuteczną ochronę i efektywnie rozstrzygać spory. Specjaliści odpowiedzą na pytania i doradzą, na co zwracać uwagę podczas reklamacji, zwrotów i korzystania z gwarancji.

 

Na stronie internetowej rzecznika www.konsument.um.warszawa.pl mieszkańcy stolicy mogą zapoznać się z bogatym materiałem na temat praw konsumentów w poszczególnych segmentach rynku.

 

Akcja odbędzie się na parterze, przed sklepem Diverse.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )