Kultura, sztuka » Kultura

Porozmawiajmy o Śląsku. Design w lokalności - lokalność w designie

W niedzielę 28 kwietnia o godzinie 16:00 w katowickim salonie Empik Silesia odbędzie się dyskusja dotycząca śląskiego designu.

Śląskie marki coraz odważniej i chętniej wkraczają na rynek. Lokalni projektanci ubioru, biżuterii czy mebli imponują swoją kreatywnością, zostawiając nas z pytaniami - czy jest coś takiego jak śląski design? Czym się charakteryzuje? Jaki jest jego cel? Czy to wszystko po to, żeby odświeżyć wizerunek Śląska, pokazać w nowej odsłonie tożsamość regionu z głęboko zakorzenionymi tradycjami? Jaki jest Śląsk, a jaki chce być? Na tymi i innymi pytaniami spróbują się zastanowić Michał Kubieniec – twórca marki Geszft, Adrian Chorębała- menedżer Ronda Sztuki oraz Aleksandra Czapla – Oslislo współtwórczymi projektu Design Silesia.

Porozmawiajmy o Śląsku to cykl spotkań o tym co nas otacza, o architekturze, designie, wszystkim co dotyczy śląskich przestrzeni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »