Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Port Łódź przyłącza się do tegorocznego 30 – tego finału WOŚP. Najbliższa sobota oraz niedziela handlowa (29 i 30 stycznia) upłynie w Centrum pod znakiem specjalnych wydarzeń, dzięki którym każdy będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już teraz zakupić można bilety na sobotni stand – up niesamowitego duetu: Oli Radomskiej i Juliusza Sipiki, z którego dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji, a w niedzielę w Porcie Łódź gościć będzie łódzkie stowarzyszenie pasjonatów marki Harley-Davidson, które na wystawie połączonej ze zbiórką na WOŚP zaprezentuje fantastyczne modele motocykli.  

 

Moc uśmiechów i pozytywnej energii zapewni w Porcie Łódź sobotni występ jednej z ulubionych polskich blogerek, a zarazem ambasadorki Centrum i autorki książki pt. „Mam wątpliwość” – Oli Radomskiej. Na scenie zlokalizowanej w sali Chocianowice (w alejce przy piekarni Z Pieca Rodem) Ola Radomska wystąpi w duecie z łódzkim komikiem Juliuszem Sipiką. We wspólnym stand-upie oboje zaprezentują sporą dawkę humoru i sarkazmu okraszoną spostrzeżeniami na temat absurdów współczesnego świata. Widzimy się 29 stycznia o godzinie 17:00! Bilety na występ kupić można wpłacając kwotę minimum 49 zł na dedykowanej stronie e-skarbonki Portu Łódź a następnie zgłaszając się w wiadomości prywatnej na FB Centrum. Na wydarzenie obowiązuje ograniczona liczba miejsc zatem… kto pierwszy ten lepszy! Dochód ze sprzedaży biletów od razu trafi na konto Fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera na dziecięcą okulistykę. Regulamin udziału w stand-upie Radomska & Sipika dostępny jest pod adresem https://www.portlodz.pl/pl-pl/30-final-wosp.

 

W niedzielę 30 stycznia razem z Portem Łódź grać będą pasjonaci marki Harley-Davidson, którzy na wystawie zorganizowanej w Atrium Centrum obok sklepu IKEA zaprezentują legendarne motocykle. Oprócz najciekawszych modeli Harleya pojawią się także motory z dawnych lat m.in. Simson z 1983 r., DKW z 1955 r. Gazela z 1970 r czy Dniepr 1992 r. Podczas wydarzenia będzie można dokładnie obejrzeć wszystkie prezentowane pojazdy, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a także porozmawiać z motocyklistami. W trakcie wystawy, która potrwa w Porcie Łódź od godziny 10:00 do godziny 20:00, każdy będzie można dorzucić do puszek WOŚP swoją cegiełkę, która wesprze tegoroczny Finał Orkiestry. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »