Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź i IKEA zapraszają na ferie

Port Łódź i IKEA zapraszają na ferie
Zobacz więcej zdjęć »
Dwa najbliższe tygodnie zimowych ferii w Porcie Łódź to moc niesamowitych atrakcji. Najmłodsi mogą m.in. tworzyć budowle z klocków Mega Bloks, bawić się piaskiem kinetycznym, a także wziąć udział w licznych konkursach z upominkami. IKEA zaprasza z kolei do strefy gier rodzinnych i planszowych.

BUDUJEMY KOLOROWY ŚWIAT Z KLOCKÓW

 

Atrium Portu Łódź stało się niezwykłym placem budowy dla małych konstruktorów. Na czas ferii pojawił się tu duży dom cały zbudowany z klocków Mega Bloks. Jest bardzo kolorowy i tajemniczy bo … brakuje mu wyposażenia. To właśnie zadanie dla naszych małych budowniczych! W domu trzeba zbudować stół, krzesła, dekoracje oraz wszystko to, co podpowie dziecięca wyobraźnia. Obok domu znajduje się ogromny basem z klockami, do którego można wskoczyć i wspólnie bawić się w układanie budowli. Na najmłodszych czekają też specjalne stanowiska tematyczne, gdzie realizowane są konkretne zadania, np. zbudowanie najwyższej wieży z klocków. Na każdym takim stanowisku, dzieci zbierają stempelki i punkty. Po wykonaniu wszystkich zadań, każdy maluch  otrzymuje od Centrum upominek i dyplom. Dla dzieci zostały przygotowane także konkursy z nagrodami, np. zawody na najszybsze sprzątanie klocków z podłogi. Ferie z Mega Bloks potrwają do 29 stycznia. Do udziału w zabawie z klockami Port Łódź zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 18:00, w weekendy od godziny 12:00 do 18:00.

 

ZIMOWE PRZYGODY NA KAŻDY DZIEŃ

Zabawy kinetycznym piaskiem, warsztaty kulinarne oraz imprezy karnawałowe – takie atrakcje czekają na maluchy w czasie ferii w sali zabaw Port Łódź Junior. Animatorzy na każdy dzień tygodnia przygotowali inną niespodziankę. W poniedziałki najmłodsi nauczą się budować niezwykłe konstrukcje z  wykorzystaniem patyczków, kubeczków, kartonów i innych ciekawych materiałów. Wtorki to kulinarne warsztaty oraz owocowo-warzywne konkursy. Pod okiem animatorów dzieci wykonają także swój spersonalizowany kubek. Środy upłyną wszystkim pod znakiem fantastycznej zabawy z piaskiem kinetycznym, a w czwartki popatrzymy razem w niebo i poszukamy migoczących gwiazdek. Każdy maluch otrzyma też tego dnia upominek - święcący gadżet. Pod koniec tygodnia Port Łódź Junior zaprasza na foto piątki. Maluchy dowiedzą się, jak zrobić ciekawe zdjęcia z przyjaciółmi oraz jak pięknie ozdobić ramkę. Weekendy to czas karnawału. Wspólnie potańczymy przy ulubionej muzyce, a także poprzebieramy się w śmieszne kostiumy. Sala zabaw Port Łódź Junior znajduje się obok strefy restauracyjnej. Dzieci mogą wziąć udział w przygotowanych atrakcjach od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, w weekendy od 10:00 do 20:00. Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat.

 

STREFA GIER I DANIE ZA ZŁOTÓWKĘ

IKEA Łódź w czasie ferii zaprasza najmłodszych do Restauracji. Czeka tam na nich strefa gier rodzinnych i planszowych oraz specjalna oferta na danie dziecięce za złotówkę. Od poniedziałku do piątku wszystkie dzieci, które uwielbiają planszówki mogą skorzystać z bezpłatnej strefy z grami w IKEA Łódź, w której znajdą się m.in. popularne memory, gry słowne, kreatywne czy strategiczne. Wybierając gry, organizatorzy kierowali się wiekiem uczestników - w przedziale od 6 do 12 lat, ale takie hity jak Dobble czy Jenga to doskonała rozrywka dla młodszych, jak i starszych dzieci, a nawet ich rodziców. O dobrą zabawę i przypomnienie zasad gry zadbają animatorki. Strefa będzie działać od godziny 12:00 do 18:00 w Restauracji IKEA. Partnerem wydarzenia jest księgarnia internetowa Gandalf.com.pl. Zabawa, zabawą, ale posilić się też trzeba, dlatego w ferie wszystkie dzieci jedzą w Restauracji IKEA Łódź za złotówkę. Oferta przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży do 18 lat, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »