Kultura, sztuka » Kultura

Port Łódź i TME Polówka zapraszają na ostatnie seanse pod gwiazdami

Port Łódź i TME Polówka zapraszają  na ostatnie seanse pod gwiazdami
Zobacz więcej zdjęć »
Polówka w Porcie Łódź

W ramach tegorocznej polówki w najbliższy czwartek w kinie samochodowym Portu Łódź zaprezentowany zostanie film pt. „Steve Jobs" opowiadający historię życia twórcy przedsiębiorstw Apple i NeXT. Natomiast w przyszłym tygodniu, w czwartek 3 września na Patio wyemitowany zostanie hit z iście gwiazdorską obsadą - „Na noże".

 

W tym roku Polówka w Porcie Łódź przebiega w dwóch odsłonach - filmy emitowane są zarówno w kinie samochodowym, na parkingu Centrum, jak również na Patio dla osób niezmotoryzowanych, zmiana miejsca następuje co tydzień. W najbliższy czwartek 27 sierpnia o godzinie 21:00 w kinie samochodowym wyświetlona zostanie ekranizacja biograficznej książki o Stevie Jobsie autorstwa Waltera Isaacsona. W filmie zobaczymy przekrój całego życia jednego z największych przedsiębiorców na świecie. Jak stworzył Apple i NeXT? Co spowodowało, że osiągnął tak spektakularny na skalę światową sukces? A w końcu jakim był człowiekiem i ojcem? W roli głównej wystąpią Michael Fassbender, jako Steve Jobs oraz Kate Winslet, która wcieliła się w rolę Joanny Hoffman - jednej z pierwszych pracownic Apple, współodpowiedzialnej za sukces przedsiębiorstwa. Kino samochodowe jest bezpłatne, jednak by zagwarantować sobie najlepsze miejsce parkingowe warto pobrać wejściówkę, która dostępna jest TUTAJ.

Z kolei w przyszły czwartek, 3 września, na zakończenie tegorocznej polówki, wyemitowany zostanie film pt. „ Na noże" w reżyserii Riana Johnsona. W rolach głównych zobaczymy gwiazdy srebrnego ekranu, będą to m. in. Daniel Craig, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Don Johnson oraz Christopher Plummer. Film otrzymał nominację do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny oraz trzy nominacje do Złotych Globów. Opowiada historię detektywa, który bada sprawę śmierci bogatego pisarza, głowy ekscentrycznej rodziny. Sprawę komplikuje fakt, że podejrzani o zbrodnię są wszyscy jego krewni. Na seans pod chmurką Centrum zaprasza na Patio o godzinie 21:00. Na widzów czekać będą tu wygodne leżaki oraz pufy, a także pyszny popcorn, który dodatkowo umili seans. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »