Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź Junior szykuje się na wiosnę!

Port Łódź Junior szykuje się na wiosnę!
Zobacz więcej zdjęć »
W tym tygodniu Port Łódź świętuje Dzień Kobiet, także tych najmłodszych – zatem w piątek i sobotę w sali zabaw „Junior” rządzić będą dziewczyny! Natomiast w kolejnym tygodniu Centrum zaprasza maluchy do wielkich przygotowań na powitanie pani wiosny.

Port Łódź Junior za okazji Dnia Kobiet przygotował z myślą o dziewczynkach wspaniałe atrakcje. Wspólnie z animatorkami każda mała dama będzie mogła wykonać swoją kolorową biżuterię. Zaplanowane zostały też konkursy tańca i wybory małej miss „Juniora” na wesoło. Na zajęciach będziemy także przygotowywać własnoręcznie piękne kwiaty, zatem będzie to też pole do popisu dla chłopców by stworzyć wspaniały upominek dla mamy czy siostry.

W następnym tygodniu, od 11 do 16 marca dzieci wspólnie z animatorkami stworzą miniaturową Marzannę by przygotować się na nadejście wiosny. Maluchy będą też rozpoznawać i szukać pierwszych oznak nadchodzącej pory roku. W Port Łódź Junior animatorki poukrywają przebiśniegi, czy małym poszukiwaczom wiosny uda się je wszystkie odnaleźć? Po zimowym śnie najmłodsi powitają też dużego pluszowego misia, który na wiosnę na nowo powróci do sali zabaw.

Wszystkie atrakcje dostępne dla dzieci w Port Łódź Junior są bezpłatne. Sala zabaw zaprasza maluchy w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, a w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »