Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź Junior zaprasza maluchy do zabawy!

Port Łódź Junior zaprasza maluchy do zabawy!
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy wakacyjny tydzień w Port Łódź Junior to inne tematyczne atrakcje oraz spora dawka dobrego humoru. W najbliższych dniach najmłodsi będą mogli wziąć udział w specjalnym rajdzie samochodowym oraz zamienią się w najprawdziwszych czarodziejów i wróżki!

Do końca tygodnia (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 12 sierpnia) w Port Łódź Junior na dzieci czekają gry i zabawy na refleks oraz spostrzegawczość. Każdy maluch będzie mógł na chwilę stać się prawdziwym rajdowym kierowcą, a także wziąć udział w wyjątkowym wyścigu samochodowym z nagrodami. Podczas ekscytujących zabaw dzieci wspólnie z animatorkami przypomną sobie również najważniejsze zasady bezpieczeństwa na drodze.

Z kolei od 13 sierpnia Port Łódź Junior zaprasza maluchy do świata magii. Dla wszystkich odważniaków animatorki przygotowały tydzień pełen „hokus pokus” i „czary mary”! Kto chciałby zostać czarodziejem? Na zajęciach plastycznych, organizowanych podczas tygodnia z magią, najmłodsi będą mogli ponadto wykonać swoją własną czarodziejską różdżkę.

Port Łódź Junior organizuje zabawy edukacyjne dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. To właśnie tutaj najmłodsi przez cały czas mają do dyspozycji basen z piłeczkami, zabawki, kolorowanki, książki oraz maskotki. Na dzieci czeka też specjalna przebieralnia, w której znajdują się m. in. stroje księżniczek, strażaków, piratów czy wróżek.

Sala zabaw czynna jest od poniedziałku w godzinach 10:00 – 20:00
(z wyłączeniem niedziel niehandlowych).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »