Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Port Łódź na Wielkanoc

Jeszcze do piątku włącznie (19 kwietnia) w Porcie Łódź potrwa tegoroczny Jarmark Wielkanocny, podczas którego na stoiskach lokalnych producentów zakupimy niezbędne produkty do przygotowania świątecznych potraw.

Z kolei w sobotę (20 kwietnia) Centrum pracuje krócej i zaprasza Klientów do godziny 13:00.

Pyszny, chrupiący chleb wypiekany na naturalnym zakwasie, białe kiełbaski, chrzan, wędliny wędzone tradycyjnymi metodami oraz różnorodne przyprawy – między innymi takie produkty zakupić można na Świątecznym Jarmarku w Porcie Łódź, który zlokalizowany jest obok sklepu Media Markt. Na tegorocznym Jarmarku znajdziemy również stoiska z wielkanocnymi ozdobami i rękodziełem artystycznym. Lokalni producenci zapraszają Klientów do zapoznania się z ich ofertą jeszcze do najbliższego piątku w godzinach otwarcia Portu Łódź 10:00 – 21:00.

W Wielką Sobotę, 20 kwietnia Port Łódź pracuje krócej. Tego dnia ostatnie zakupy zrobimy w Centrum tylko do godziny 13:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »