Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź rozdaje uśmiechy dla najmłodszych

Port Łódź rozdaje uśmiechy dla najmłodszych
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź Junior świętuje Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji w najbliższy weekend (25-26 listopada), w sali zabaw dzieci mogą wziąć udział w przygotowanych atrakcjach i konkursach

Międzynarodowy Dzień Życzliwości to dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. A tych z pewnością nie zabraknie w Porcie Łódź Junior. Animatorzy sali zabaw dla dzieci zaplanowali z okazji tego święta mnóstwo wspaniałych atrakcji i zabaw z nagrodami. Każdy maluch będzie mógł wziąć udział w konkursie na najzabawniejszy uśmiech, który zademonstruje swoim kolegom i koleżankom z „Juniora”. Czyj uśmiech rozśmieszy dzieci najbardziej? Dodatkowo w Porcie Łódź Junior w sobotę i niedzielę odbywać się będą rozmaite gry i zabawy, a wszystko pod hasłem nauki wzajemnej życzliwości na co dzień, a nie tylko od święta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguWszystkie atrakcje przygotowane dla dzieci w Porcie Łódź Junior są bezpłatne. Sala zabaw jest zlokalizowana przy strefie restauracyjnej Centrum i zaprasza najmłodszych w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Zabawy dla maluchów odbywają się tu od godziny 12:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy Port Łódź Junior funkcjonuje w godzinach 10:00 – 20:00.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »