Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Port Łódź świętuje Dzień Kobiet

Port Łódź świętuje Dzień Kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Stanowiska do profesjonalnego makijażu oraz stylizacji fryzur, a także porady najlepszych łódzkich ekspertów zajmujących się tematyką urody – taką niespodziankę dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet przygotował Port Łódź.

Strefa beauty pojawi się w Atrium 8 marca, a skorzystać będzie można z niej do soboty 10 marca włącznie.

Jaki makijaż będzie odpowiedni do danego typu urody? Jak wykonać go szybko i profesjonalnie? Jak dbać o włosy i ich zdrowy wygląd? To odwieczne pytania, które codziennie przed lustrem zadaje sobie mnóstwo Pań. Z okazji Dnia Kobiet Port Łódź zaprosił do Centrum najlepszych w Łodzi mistrzów makijażu oraz stylistów fryzur, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące wykonywania makijażu oraz tworzenia fryzur.

Specjaliści opowiedzą, jak dbać o siebie by każdego dnia wyglądać pięknie i z pewnością zaskoczą uczestniczki swoimi nowatorskimi i oryginalnymi pomysłami. Wszystko dziać będzie się w specjalnie zorganizowanej w Atrium (obok sklepu IKEA) strefie beauty. Przez trzy dni od 8 do 10 marca, w godzinach 12:00 – 19:00 każda Pani będzie miała okazję skorzystać z porad dotyczących urody i przejść metamorfozę pod okiem mistrzów. Aby wejść do strefy beauty wystarczy okazać paragon za zakupy dokonane w Porcie Łódź w dniach 8 – 10 marca na kwotę minimum 100 zł. W wydarzeniu przygotowanym z okazji Dnia Kobiet udział wezmą także makijażyści sklepu Sephora.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »