Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Port Łódź świętuje Dzień Matki

Port Łódź świętuje Dzień Matki
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend, 26 maja, swoje święto obchodzą wszystkie Mamy. Z tej okazji Port Łódź przygotował dla Klientów niezwykłą niespodziankę. W dniach od 24 do 26 maja w Atrium Centrum pojawią się artyści rysownicy, którzy wykonają piękne portrety naszych Mam.

Z kolei w Port Łódź Junior odbędą się warsztaty plastyczne, podczas których najmłodsi przygotują dla swoich Mam kolorowe upominki.

PORTRET DLA MAMY

Przez trzy dni – od najbliższego czwartku do soboty włącznie, w Atrium Portu Łódź (przy sklepie IKEA) gościć będą artyści rysownicy, którzy na prośbę Klientów Centrum namalują portrety Mam. Aby skorzystać z możliwości przygotowania takiego niezwykłego prezentu, należy w dniach trwania wydarzenia dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł (można połączyć ze sobą maksymalnie dwa paragony) i z dowodem zakupu przyjść z Mamą do Strefy Portretowej, w której namalowany zostanie obraz. 

Jeśli portret ma być niespodzianką dla Mamy, artyści bez problemu wykonają rysunek także ze zdjęcia. Taki niepowtarzalny prezent w formie ręcznie malowanego portretu z pewnością poruszy serca wszystkich obdarowanych Mam! Artyści zapraszają do Atrium od 24 do 26 maja w godzinach 12:00 – 19:00.

KOLOROWE UPOMINKI PROSTO Z SERCA

Dzień Mamy przez cały najbliższy tydzień będzie świętować także Port Łódź Junior. Każdego dnia w sali zabaw, dzieci pod opieką animatorek, własnoręcznie stworzą dla swoich Mam wyjątkowe kolorowe upominki. Port Łódź Junior na warsztaty plastyczne i wspólne przygotowywanie prezentów zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat. Sala zabaw czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w weekend od 10:00 do 20:00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »