Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź zaprasza do wrotkarni

Port Łódź zaprasza do wrotkarni
Zobacz więcej zdjęć »
W każdy wakacyjny weekend w Porcie Łódź wszyscy mali i duzi miłośnicy jazdy na wrotkach mogą korzystać z jedynego w Łodzi bezpłatnego wrotkowiska na świeżym powietrzu, które znajduje się na Patio Centrum.

Wrotkarnia zaprasza na Patio w weekendy w godzinach 12:00 – 20:00. Nie ma potrzeby dokonywania wcześniejszych rezerwacji i zapisów na jazdy, a sprzęt dostępny w różnych rozmiarach, wypożyczymy tu za darmo. Atrakcję obsługuje dobrze znana w Łodzi wrotkarnia „KołoWrotki” z ulicy Piotrkowskiej 217, która na czas wakacji zagościła w Porcie Łódź.

Wrotki to doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Łączą pokolenia, stanowią temat do wspomnień i opowieści z dzieciństwa, a najmłodszym pozwalają doświadczyć tego, jak bawili się kiedyś ich rodzice. Jazda na wrotkach umożliwia zorganizowanie atrakcji dla całych rodzin na powietrzu, w ruchu, a wszystko to z dodatkiem radości i uśmiechu, który z pewnością pojawi się na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »