Rozrywka i wypoczynek » Sport

Port Łódź zaprasza do wspólnego kibicowania

Port Łódź zaprasza do wspólnego kibicowania
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkie święto piłki nożnej - Euro 2016 codziennie przyciąga przed ekrany tysiące polskich kibiców. W Porcie Łódź wszystkie mecze podczas tegorocznych Mistrzostw można oglądać bezpłatnie na Patio Centrum. Do wspólnego kibicowania w Porcie Łódź zaprasza także Irek Bieleninik.

Przed nami mecz biało – czerwonych z drużyną niemiecką, już w czwartek o godzinie 21:00. Następne piłkarskie emocje w piątek oraz w najbliższy weekend. 17 czerwca zagrają: Włochy – Szwecja, Czechy – Chorwacja oraz Hiszpania – Turcja. W sobotę Port Kibica zaprasza na mecz Belgia – Irlandia, Islandia – Węgry i Portugalia – Austria. W niedzielę zagrają Rumunia z Albanią oraz Szwajcaria z Francją.

Natomiast kolejny Turniej Piłkarzyków Stołowych odbędzie się 16 i 21 czerwca. Na dwuosobowe drużyny czekają nagrody, a na zgromadzonych kibiców - konkursy z nagrodami i malowanie buziek dla najmłodszych. Atmosferę podczas meczu Polaków rozgrzewać będzie dodatkowo Irek Bieleninik. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »