Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź zaprasza do wspólnej zabawy i kibicowania

Port Łódź zaprasza do wspólnej zabawy i kibicowania
Zobacz więcej zdjęć »
11 czerwca to Międzynarodowy Dzień Zabawy ustanowiony przez ONZ. Jeśli ktoś przegapił – nie szkodzi! 15 czerwca w Porcie Łódź startuje bowiem Maraton Zabawy, który potrwa aż do końca miesiąca.

W planach mnóstwo gier, zabaw, radości i uśmiechu. To oczywiście nie koniec, bo już w najbliższy piątek pierwszy mecz na EURO 2024 w „portowej” Strefie Kibica! A w niedziele podczas meczów Polaków dodatkowe atrakcje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

Baw się i zgarniaj nagrody!

 

Port Łódź dołącza do globalnej inicjatywy świętowania Międzynarodowego Dnia Zabawy, ustanowionego przez Organizację Narodów Zjednoczonych. To wyjątkowe święto, podkreślające znaczenie zabawy w rozwoju dzieci i młodzieży, obchodzone będzie w łódzkim centrum handlowym Port Łódź od najbliższej soboty aż do 30 czerwca. W ramach Maratonu Zabawy, odwiedzający mogą zbierać pieczątki, za które otrzymają kartę podarunkową oraz atrakcyjne gadżety. Wystarczy zgromadzić 4 stemple (1 pieczątka dziennie), a będzie można to zrobić 15,16, 21, 22, 29, 30 czerwca. Atrakcje w ramach Maratonu Zabawy to m.in. gry piknikowe, mega bańki, strefa hop i malowanie twarzy – wszystko to, by celebrować radość i naukę poprzez zabawę.

 

W niedziele mecz Polaków z atrakcjami

 

To nie koniec emocjonujących niespodzianek, bo już w piątek, 14 czerwca, kibicowskie serca zabiją mocniej - startują piłkarskie Mistrzostwa Europy. Z tej okazji, Port Łódź zaprasza wszystkich do Strefy Kibica, w której na wielkim ekranie będzie można śledzić każdy mecz turnieju. Strefa Kibica, dostępna również w niedziele niehandlowe, zapewni nie tylko transmisje na żywo, ale i rozgrzewającą atmosferę podczas meczów reprezentacji Polski. Pierwszy mecz Orłów z Holandią 16 czerwca o godz. 15.00. Kibice będą mogli wyrazić swoje wsparcie, korzystając z biało-czerwonych chorągiewek i farbek, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Do tego przewidziano gry czy zabawy na celność, w których każdy będzie mógł sprawdzić swoje siły. Na miejscu będzie działać strefa gastronomiczna na mniejszy i większy apetyt czy pragnienie. Organizatorzy zachęcają do przyjścia w strojach kibica – dla najciekawiej przebranych osób przewidziano niespodzianki.

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »