Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź zaprasza na Black Friday i Targi Projektantów

W najbliższy piątek w Porcie Łódź na Klientów czekać będzie 150 sklepów i ponad 5 tysięcy miejsc parkingowych. Tego dnia Centrum będzie też czynne godzinę dłużej.

Wielkimi krokami nadchodzi światowy dzień największych w roku wyprzedaży i rabatów – Black Friday (26 listopada), na który z niecierpliwością czekają wszyscy łowcy promocji. Warto tego dnia wybrać się na zakupy i uzupełnić garderobę o upatrzone wcześniej modowe perełki w zdecydowanie niższych cenach. To jednak nie koniec wydarzeń pod znakiem mody. Przez dwa dni – w piątek i sobotę (26 - 27 listopada) - Port Łódź gościć będzie w Atrium Targi Mody polskich projektantów.  

 

Moda, biżuteria, perfumy, kosmetyki, odzież dla dzieci, elektronika i wyposażenie do domu – jeśli planujemy zakupy warto wybrać się na nie właśnie teraz, 26 listopada. Z myślą o Black Friday sklepy w Porcie Łódź przygotowały dla Klientów rabaty na asortyment sięgające nawet 50 – 70 proc. wyjściowej ceny! To idealna okazja do tego by uzupełnić lub wymienić ubrania w swojej szafie, a także zakupić prezenty świąteczne. Pamiętajmy jednak, że nasze zakupy, pomimo zdecydowanie niższych cen, powinny być dobrze przemyślane i dokonywane „z głową”, tak by nie gromadzić rzeczy niepotrzebnych lub jednosezonowych. Jak przygotować się na zakupowe szaleństwo jednocześnie zachowując zasady zrównoważonego rozwoju? 

 

Zakupy bez wątpienia cieszą i sprawiają radość, szczególnie gdy uda nam się upolować coś z naszej listy życzeń i to o wiele taniej. Co istotne, nie musimy rezygnować z zakupów by mieć zrównoważoną garderobę, warto po prostu wdrożyć w życie kilka zasad i robić zakupy mądrze. Uzupełniając swoją szafę przede wszystkim pamiętajmy by wybierać materiały dobre jakościowo, które posłużą nam na długie lata. Warto postawić też na ponadczasowe klasyczne propozycje, które będą nam pasować do wielu stylizacji i z łatwością połączymy je z innymi rzeczami w naszej garderobie. Kupujmy ubrania, w których dobrze się czujemy, wtedy z pewnością zostaną z nami na dłużej, a właśnie o to między innymi chodzi w zrównoważonym podejściu do mody – mówi Jagoda Olesiak, kierownik marketingu Portu Łódź. 

 

W związku z Black Friday Port Łódź otwarty będzie dłużej. W piątek 26 listopada Centrum zaprasza Klientów od godziny 10:00 do godziny 22:00. Z wybranymi promocjami i rabatami przygotowanymi przez sklepy można zapoznać się na stronie https://www.portlodz.pl/pl-pl/black-friday

 

Dla miłośników mody autorskiej Port Łódź przygotował na weekend dodatkową niespodziankę. W piątek oraz w sobotę (26 i 27 listopada) w Atrium Centrum odbędą się Targi Mody. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą zdolnych polskich projektantów. Na targach pojawią się też artyści wykonujący biżuterię i nietuzinkowe dodatki, będą również stoiska z naturalnymi kosmetykami oraz świecami. Lista wystawców dostępna jest na stronie Portu Łódź https://www.portlodz.pl/pl-pl/events/20211126_targi-modyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »