Gospodarka » Żywność

Port Łódź zaprasza na Świąteczny Jarmark

Port Łódź zaprasza na Świąteczny Jarmark
Zobacz więcej zdjęć »
Święta Wielkiej Nocy tuż tuż. Najwyższy czas zaopatrzyć się w produkty potrzebne do przygotowania wielkanocnego śniadania i obiadu, a także zakupić świąteczne dekoracje, które wprowadzą do naszych domów wiosenny nastrój.

Port Łódź zaprasza wszystkich na tegoroczny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w Centrum od 12 do 18 kwietnia. Stoiska wystawców z lokalnymi produktami oraz rękodziełem artystycznym będą zlokalizowane obok sklepu Media Markt.

Podczas Jarmarku zakupimy produkty potrzebne do przygotowania świątecznych potraw, m. in. wędliny wędzone tradycyjnymi metodami, białe kiełbaski, chrzan, chrupiące pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, a także miody z lokalnych pasiek. Oczywiście nie zabraknie suszonych i kandyzowanych bakalii do pysznego domowego ciasta. Do przygotowania świątecznych dań przydatne będą również przyprawy, których na Jarmarku będzie cała gama.

Ofertę Jarmarku uzupełnią wielkanocne dekoracje, przygotowane przez lokalnych artystów, które pomogą stworzyć wyjątkową świąteczną atmosferę w domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »