Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Port Łódź zaprasza na Targi Szkolne

Port Łódź zaprasza na Targi Szkolne
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim przyszły nowe wyzwania i pasje. Niektórzy uczniowie dokładnie wiedzą, jakie umiejętności chcą rozwijać, inni dopiero szukają oferty, która ich zaciekawi.

Jedni i drudzy z pewnością znajdą coś interesującego dla siebie podczas tegorocznych Targów Szkolnych, które odbędą się  w Porcie Łódź dniach 13 – 14 września. Wstęp na Targi Szkolne jest bezpłatny.

Targi Szkolne organizowane w Porcie Łódź mają za zadanie zainteresować uczniów zajęciami pozalekcyjnymi, a tym samym ułatwić im dobry start w edukacji. W najbliższy piątek oraz sobotę (13-14 września) w  Atrium (obok sklepu IKEA) pojawią się stanowiska wystawców z bogatą ofertą zajęć pozaszkolnych, uzupełniających naukę o rozwijanie pasji i hobby uczniów. Młodzi ludzie będą mogli zapoznać się z propozycjami szkół tańca, szkół językowych, kulinarnych, a także szkół sportowych, związanych z takimi dyscyplinami jak pływanie, wspinaczka, gimnastyka sportowa czy tenis. Podczas wydarzenia swoją ofertę przedstawią również ośrodki kulturalne, m. in. Filharmonia Łódzka, Teatr Nowy, Teatr Arlekin czy Łódzki Dom Kultury.

Tragom towarzyszyć będą liczne atrakcje i zabawy dedykowane wszystkim Gościom. W Atrium pojawi się mini kort do tenisa, a na Patio - trampoliny oraz ścieżka sprawnościowa, na której trzeba będzie ominąć liczne przeszkody by dotrzeć do mety. Szkoły językowe zapraszają dzieci na quizy i konkursy z nagrodami odbywające się w różnych językach, natomiast szkoły taneczne na wspaniałe pokazy w wykonaniu swoich uczniów. Nie lada atrakcją dla wszystkich małych miłośników sztuki kulinarnej będą z pewnością pokazy gotowania na żywo, które prowadzić będzie Studio Małego Kucharza.  Dodatkowo, w piątek pierwszego dnia Targów Port Łódź zaprasza do udziału w Kole Fortuny! Do wygrania vouchery i bilety wstępu do ośrodków obecnych na Targach oraz mnóstwo upominków i gadżetów ufundowanych przez wystawców.

Poniżej znajduje się lista wystawców, którzy pojawią się w Porcie Łódź ze swoją ofertą w ramach Targów Szkolnych:

1. Ad Astra – Studio Tańca, Klub Sportowy
2. Akcent - szkoła językowa
3. Bertoni Bags
4. British Centre 
5. Czarne Stopy
6. Dojo United Łódź
7. EC1
8. faBryka
9. Filharmonia Łódzka
10. Fiord - centrum wspinaczkowe
11.
Jump World Park Trampolin
12. Konrad Schroeder
13. ŁDK
14. Martes Sport
15. MOVE ON Akademia Tańca Sportowego
16. Power Tenis
17.
Regimis
18. Studio małego kucharza
19. Szkoła tańca Eskadra
20. Szkółka pływacka Babuchowski
21. Teatr Arlekin
22. Teatr Nowy
23. Teatr Piccolo
24. Wydawnictwo Ameet
25. Wyższa szkoła biznesu i nauk o zdrowiu
26. Żegluj w ŁodziRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »