Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Portal mylekarze.pl – panaceum na wszystkie dolegliwości pacjenta

Portal mylekarze.pl – panaceum na wszystkie dolegliwości pacjenta
Zobacz więcej zdjęć »
Mylekarze.pl to pierwszy tak zaawansowany technologicznie i pełen innowacji portal medyczny, ułatwiający pacjentom szeroki i szybki dostęp do pomocy medycznej. Zaledwie w parę minut użytkownik może dokonać selekcji spośród 70 tys. lekarzy i 33 tys. klinik na terenie całego kraju.
Mylekarze.pl, portal stworzony przez grupę Net 123 Sp. z o.o. z Wrześni, zadebiutował na początku kwietnia 2011 roku i po zaledwie miesiącu funkcjonowania stał się prawdziwym kompendium wiedzy dla pacjentów. Jakimi innowacjami zaskakuje nas zatem portal mylekarze.pl ?
Maksymalna funkcjonalność systemu mylekarze.pl
Wygoda użytkowania idzie w parze z funkcjonalnością portalu. Czytelny rozkład treści i aplikacji na mylekarze.pl sprawia, że korzystanie z usług serwisu jest proste i nie wymaga biegłej znajomości Internetu. Intuicyjny panel przyspieszonego wyszukiwania pozwala użytkownikom sprawnie dotrzeć do zgromadzonych w bazie mylekarze.pl informacji. Wpisując frazę opisująca schorzenie, specjalność lekarską bądź nazwisko lekarza, pacjent otrzymuje szczegółowy wykaz placówek medycznych. Do dyspozycji użytkowników pozostaje również alfabetyczny spis, w którym znajdują się zweryfikowane przez mylekarze.pl ośrodki zdrowia, skatalogowane według specjalizacji i miast.
Mylekarze.pl - bogate źródło informacji
Niewątpliwym atutem mylekarze.pl są pełne i kompletne dane lekarzy oraz placówek medycznych. Zalogowany na portalu pacjent ma dostęp do upublicznionych danych dowolnego lekarza, dotyczących charakteru prowadzonej praktyki, doświadczenia, zakresu świadczonych zabiegów, godzin przyjęć, cennika oraz danych teleadresowych. Większa świadomość pacjenta w tym względzie niweluje zbędne nieporozumienia i pozwala wypracować długotrwałe, pozytywne relacje z lekarzem.

Minimum trudności technicznych
Zintegrowany system mylekarze.pl umożliwia pacjentom rejestrację on-line, lekarzom natomiast ułatwia prowadzenie ewidencji pacjentów. Pozwala to obejść dotychczasowe utrudnienia administracyjne, jednocześnie oszczędzając czas przez obie strony. Pacjent zalogowany na mylekarze.pl może sam wybrać odpowiadającego mu lekarza, zapoznać się z grafikiem przyjęć we wszystkich zdefiniowanych przez niego gabinetach oraz zarejestrować się on-line w najbardziej dogodnym dla siebie terminie. Rozwiązaniem, które dodatkowo usprawnia komunikację między lekarzem a pacjentem, są wysyłane drogą SMS-ową przypomnienia o terminie umówionej wizyty oraz ewentualnych zmianach w planie dnia lekarza. Elektroniczny zapis wizyt pacjenta zwalnia go również z obowiązku pamiętania o tym gdzie, kiedy i u kogo odbywał konsultacje medyczne.
Łatwe i skuteczne aktywowanie konta.
Dostęp do pełnej funkcjonalności portalu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy mylekarze.pl Dane są szyfrowane i poza dostępem osób nieupoważnionych. Wypełnienie formularza rejestracyjnego przez pacjenta wymaga przede wszystkim podania adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego, loginu oraz akceptacji regulaminu i polityki prywatności. Cały proces zajmuje krótką chwilę, a aktywacja konta następuje poprzez wysłanie przez administratora SMS'a, z kodem który umożliwia zalogowanie użytkownika. Co istotne - korzystanie z usług mylekarze.pl nie podlega opłatom.
Szybki dostęp do pomocy medycznej
Warto pamiętać, że we współczesnym świecie umiejętność dotarcia do informacji medycznej to doskonały sposób uniknięcia wielu problemów. Dla potencjalnego pacjenta, którym może być każdy z nas, ewidentne korzyści to trafna diagnoza i skuteczna walka z chorobą. Portal mylekarze.pl wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich użytkowników, stanowi internetowe panaceum na wszystkie dolegliwości pacjentów.
www.mylekarze.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »