Firma » Biznes

Portfolio Hostersów wzbogacone o kolejne urzędy pracy

Do grona klientów firmy Hostersi dołączyły Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworzu. To kolejne urzędy, które zdecydowały się na bezpieczne rozwiązania hostingowe Hostersów.

Dla Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu firma Hostersi świadczy usługę zdalnej opieki administracyjnej dla serwera, na którym utrzymywana jest aplikacja Intranet by webBOX.

Projekt realizowany jest wspólnie z firmą RSI, dostawcą tej aplikacji. Hostersi odpowiadali za dostawę serwera na potrzeby wdrożenia aplikacji. Teraz zajmują się również bieżącą jego administracją, monitorując ewentualne nieprawidłowości w pracy systemu.

Z kolei Powiatowy Urząd Pracy w Jaworzu korzysta z  rozwiązań hostingowych dedykowanych dla urzędów i instytucji publicznych, a zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa zasobów informatycznych. Przypomnijmy, z takich rozwiązań korzystają m.in. powiatowe urzędy pracy w Opolu, Kłodzku, Białymstoku, Chrzanowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, Urząd Miasta st. Warszawa i Urząd Miasta Gdańsk.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hostersi

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »