Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Poruszające historie znanych i lubianych w premierowych odcinkach „Zdrowia za kulisami”

Po emisji pierwszych odcinków „Zdrowie za kulisami” z udziałem Zofii Czernickiej i Elżbiety Jędrzejewskiej, na antenie STUDIOMED TV pojawią się kolejne znane twarze.

Po emisji pierwszych odcinków „Zdrowie za kulisami" z udziałem Zofii Czernickiej i Elżbiety Jędrzejewskiej, na antenie STUDIOMED TV pojawią się kolejne znane twarze. Tym razem widzowie poznają poruszające historie znanych osobowości, które opowiedzą o swoich emocjach, przeżyciach oraz trudnych doświadczeniach. Wśród gości Beaty Jankowskiej-Tzimas znajdą się m.in. Patrycja Markowska i Jarosław Kret. Emisja programu odbywa się we wrześniu w soboty i niedziele o 12:00 oraz 23:15.

 

„Zdrowie za kulisami" to nowy cykl rozmów aktorki Beaty Jankowskiej-Tzimas ze znanymi osobowościami scenicznymi, które choć żyją w blasku fleszy, na co dzień doświadczają często trudnych przeżyć, które nie pozostają bez wpływu na ich życie. Podczas emisji pierwszych dwóch odcinków, o pędzie, karierze i wypadku opowiadała dziennikarka i prezenterka telewizyjnej Zofia Czernica, która przeżyła rozległy uraz mózgu. „Jeżeli Ty będziesz zdrowa, to będą szczęśliwe Twoje dzieci" - wyznała w rozmowie widzom. Aktorka i lektorka Elżbieta Jędrzejewska, opowiedziała przejmującą historię o utracie ukochanego taty i tym, jak bolesne takie rozstanie jest. „Zdałam sobie sprawę, że ja mu rzadko mówiłam, że go kocham (...) Powiedziałam mu, tato, jeżeli czujesz, że chcesz odejść i cierpisz to ja Ci na to już pozwalam. I następnego dnia on umarł" - puentowała aktorka.

W kolejnych odcinkach swoje historie przybliżą znani artyści sceny muzycznej, telewizyjnej i teatralnej. Syn Marty Walesiak-Łabędzkiej aktorki Teatru Syrena choruje na bardzo rzadki syndrom Noonam. Aktorka opowie o wspaniałych lekarzach, których spotkała na swojej drodze oraz o zmaganiach z chorobą syna „Kiedy wyjęto mojego synka nie usłyszałam płaczu, położna zapytała, czy chcę ochrzcić dziecko..." - wyzna aktorka podczas rozmowy.

Patrycja Markowska podzieli się z doświadczeniami młodej mamy oraz zwróci uwagę na to, jak ciężko pogodzić macierzyństwo z życiem zawodowym. „Jesteśmy kruche, ale dzielimy wiele ról" - przyzna artystka.

Partnerzy życiowi i teatralni Aleksander Mikołajczak oraz Marzanna Graff opowiedzą o tym jak jednocześnie dowiedzieli się o swoich chorobach nowotworowych. „Wszyscy myślicie, że jesteście nieśmiertelni, a macie jedno życie" - opowie Marzena Graff.

Dziennikarz i prezenter telewizyjny Jarosław Kret zwróci uwagę na problem depresji, która dotyka coraz więcej osób. Podzieli się z widzami swoimi doświadczeniami, jak rozpoznać objawy tej choroby i jak z nią walczyć. „Zacząłem mieć myśli samobójcze i niechęć do życia" - wyzna w poruszającym wywiadzie dziennikarz.


Na antenie pojawili sie również:

  • odc. 3 Marta Walesiak-Łabędzka (7.09 godz.12:00 oraz 23:15)
  • odc. 4 Patrycja Markowska (8.09, godz. 12:00 oraz 23:15)
  • odc. 5Jarosław Mikołajczak i Marzanna Graff (14.09 godz. 12:00 oraz 23:15)
  • odc. 6 Jarosław Kret (15.09 godz. 12:00 oraz 23:15)

Program prowadzi aktorka teatralna i dubbingowa Beata Jankowska-Tzimas, która zaprasza do swojego autorskiego programu - znanych dziennikarzy, aktorów oraz artystów. Jak mówi „Nigdy nie narzucam scenariusza rozmowy, poruszam tylko te tematy, którymi nasz gość pragnie się podzielić z widzami".

Cykl „Zdrowie za kulisami" powstał na kanwie własnych doświadczeń aktorki, która przez wiele lat wspólnie z najbliższymi opiekowała się chorym na Alzheimera ojcem. Jej droga do macierzyństwa nie była łatwa. W wyniku konfliktu serologicznego ostatnie miesiące ciąży i pierwszy rok życia wypełniła walka o zdrowie dziecka. Aktorka zmagała się również z nowotworem. Te doświadczenie istotnie wpłynęły na jej życie. „Program «Zdrowie za kulisami» ma pokazać kobietom, które znajdą się w trudnych sytuacjach, że nie są same. Liczę, że pokazane historie dadzą im siłę i pomogą przetrwać trudne chwile mówi Beata Jankowska-Tzimas.

Zwiastun „Zdrowie za kulisami":

http://studiomed.tv/program/zdrowie-za-kulisami/

O kanale

STUDIOMED TV to pierwsza polska telewizja o tematyce medycznej skierowana do szerokiej widowni. Jego misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia i profilaktyki zdrowotnej. 27 sierpnia STUDIOMED TV wystartowało na poz. 139 w nc+.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HK
http://hkstrategies.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »