Dom » Wnętrza

Porządek w łazience mi się marzy!

Łazienka to miejsca, gdzie przed nadmierną eksploatację często mamy trudności z utrzymaniem porządku. Wystarczy szybkie robienie makijażu, poranna toaleta czy osadzający się kurz, które sprawiają, że małe pomieszczenie szybko zaczyna przypominać stajnię Augiasza. Jak zadbać o porządek w łazience?

Przede wszystkim problemów nastręcza mała łazienka, bo trudno w niej zmieścić wszystkie przybory czy kosmetyki. Oczywiście możemy je rozlokować w innych pomieszczeniach, tylko tak będziemy ich długo szukali, a to jest mało wygodne i tworzy bałagan. Rozwiązaniem są relingi. Eleganckie rurki możemy w łatwy sposób zamontować do blatu szafki i powiesić ręczniki do mycia rak lub ciała. Istnieją także wersje bardziej zmodyfikowane, w kształcie koszyczka- to tam zmieszczą się nasze kosmetyki oraz wszelkie przybory higieniczne, szczególnie te niewielkie, których trzymanie na blacie lub umywalce jest nieestetyczne.

 

Nie wiesz co zrobić z lokówką lub prostownicą, a chowanie nagrzanego urządzenia do pudełka nie jest wskazane. Zamocuj na ścianie haczyki, na których będziesz mogła zawiesić urządzenia do stylizacji włosów, to takie proste! Jak pozbyć się kurzu? Z nim tak naprawdę nikt nie wygra, jednak jeśli kosmetyki umieścisz w koszyczkach, a nie położysz „luzem”, wystarczy, że podniesiesz koszyczek i przetrzesz powierzchnię odpowiednim detergentem. W ten sposób zaoszczędzisz czas.

                                                                                                                                    

Do czyszczenia toalety oraz wanny warto wybrać środek sprawdzonej firmy. Dzięki temu ceramiczna powierzchnia będzie wolna od kurzu. Atrakcyjny kompakt wc na castorama.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

monrou

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »