Moda » Odzież

Porządki w wielkim stylu! – Factory wraca z akcją Stylowy Recykling

Porządki w wielkim stylu! – Factory wraca z akcją Stylowy Recykling
Zobacz więcej zdjęć »
Ostatni weekend czerwca to weekend Stylowego Recyklingu w centrach Factory! To już 4 edycja akcji organizowanej przez centra outletowe. Jeśli masz w swojej szafie zalegające ubrania, które nie pamiętają kiedy je ostatnio założyłaś, mamy bardzo dobrą wiadomość.

Uporządkuj swoją garderobę, a niepotrzebną odzież przynieś do Factory. Otrzymasz za nie bony zakupowe do Factory. To nie koniec pozytywnych wieści! Twoje ubrania trafią do osób potrzebujących, ponieważ partnerem akcji jest Polski Czerwony Krzyż. Nadszedł więc czas na zrobienie porządków i odświeżenie swojej garderoby!

 Zrób porządki w szafie

Ominęły cię wiosenne porządki w garderobie? Bardzo dobrze, teraz masz wyjątkową szansę na pozbycie się niepotrzebnych ubrań. Jeśli twoja szafa się nie domyka, to znak, że uporządkowanie garderoby jest nieuniknione. Z badań wynika, że na co dzień chodzimy jedynie w 20% naszych wszystkich ubrań. Większość z nich zalega na półkach i zajmuje cenne miejsce. Z reguły jeśli nie założyłaś czegoś przez dwa sezony, istnieje bardzo mała szansa, że jeszcze to zrobisz!

Oddaj ubrania i odbierz kartę podarunkową Factory

Stylowy Recykling to akcja organizowana przez outlety Factory w trzech miastach Polski – w Krakowie, Poznaniu oraz w Warszawie (w Factory Annopol oraz w Factory Ursus). Każdy, kto w dniach 24-25 czerwca przyniesie ze sobą 3 kg ubrań otrzyma bon o wartości 10 zł. W ten sposób można pozbyć się 10 kg zbędnej odzieży. W tym czasie w Factory rozpoczyna się legendarna Rozprzedaż, dlatego możemy się założyć, że nie będziesz miała problemu ze skompletowaniem na nowo swojej garderoby.

Pomóż potrzebującym

Centra proponują odświeżenie garderoby w szczytnym celu, ponieważ współpraca z PCK łączy przyjemne z pożytecznym. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w akcji Stylowy Recykling ma nie tylko szansę na zdobycie bonów zakupowych, ale także pomoc potrzebującym. Ubrania można oddawać w specjalnie wyznaczonej strefie z kontenerem, czynnej w godzinach otwarcia danego centrum.

A to dopiero początek! Tegoroczna edycja Stylowego Recyklingu jest zapowiedzią nowego projektu Factory - Stylowego Upcyklingu, którego szczegóły poznamy już pod koniec sierpnia tego roku. Factory przygotowuje specjalny cykl eventów dla wszystkich miłośników nadawania rzeczom drugiego życia. Dlatego jeśli masz w szafie więcej ubrań, które chciałabyś by przeszły metamorfozę – zachowaj je. Z naszą pomocą zyskają nowe oblicze już tej jesieni!

Regulamin akcji znajduje się na stronie internetowej www.factory.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IngaR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »