Motoryzacja » Transport

Postaw na doświadczenie i bezpieczeństwo

Pewnie zastanawiasz się, jak wśród dziesiątek innych firm na krakowskim rynku, miałbyś znaleźć zaufanego spedytora? Zawsze wybieraj doświadczonych fachowców.

Wiele firm przewozowych działa wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Jeżeli w tych godzinach Ty i Twoi pracownicy jesteście zajęci, zorganizowanie wygodnego transportu może stanowić problem. Chyba że… znajdziesz firmę, która pracuje siedem dni w tygodniu i oferuje załadunek oraz rozładunek nawet w godzinach nocnych.

Firma GBO - Transport i Montaż ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji usług przewozowych i logistycznych. Zajmuje się zarówno transportem krajowym, jak i międzynarodowym odbierając i dostarczając towary ze wszystkich zakątków Unii Europejskiej. Stawiając na firmę z tradycjami, wiesz, że nie będziesz musiał martwić się o jakość wykonanych usług.

Staraj się znaleźć przewoźnika, który specjalizuje się w Twojej branży. Głównym obszarem działania firmy GBO – Transport i Montaż jest obszar związany z szeroko rozumianym handlem. Firma błyskawicznie dostarcza przesyłki ekspresowe oraz materiały do reklamy detalicznej (POS oraz POSM). Jej pracownicy przewiozą oraz złożą na miejscu wyspy handlowe i stoiska targowe. Nie musisz obawiać się przypadkowego uszkodzenia przewożonych towarów. Profesjonalny przewoźnik zawsze posiada aktualne ubezpieczenie OCP, a tabor pojazdów znajduje się pod stałym nadzorem monitoringu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gbo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »