Firma » System prawny

Postępowanie w sprawach kredytów frankowych. Poradnik dla frankowiczów.

Postępowanie w sprawach kredytów frankowych. Poradnik dla frankowiczów.
Zobacz więcej zdjęć »
Publikacja z serii Metodyki Becka to poradnik napisany przez prawników, praktyków i ekspertów w sprawach frankowych, kierowany do praktyków prawa, jak i samych kredytobiorców frankowych.

Postępowanie w sprawach kredytów frankowych. Poradnik dla frankowiczów.-  r. pr. Paweł Artymionek, r.pr. Adam Citko, to najnowsza propozycja z serii Metodyki Becka poruszająca temat procesów frankowych, z uwzględnieniem najnowszych uchwał SN z 7.7.2021 r. (III CZP 6/21) oraz SN(PS) z 11.5.2021 r. (III CZP 11/21) oraz wyrok TSUE z 29.04.2021 r.

Autorzy poruszają temat procesów frankowych, analizując działania i konsekwencje rozwiązań spotykanych w większości spraw frankowych. Czytelnik otrzymuje w książce wiele przykładów oraz wskazówek, dotyczących postępowania w sprawach kredytów frankowych oraz przegląd stanowisk TSUE, Rzecznika Finansowego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Książkę podzielono tematycznie na rozdziały, w których praktycy omawiają zagadnienia dotyczące przedmiotowej problematyki  m.in.:

 

  • przygotowanie procesu frankowego;
  • przygotowanie pozwu w sprawie frankowej;
  • postępowanie dowodowe w sprawie frankowej;
  • rozstrzygnięcie  spraw frankowej;
  • postępowanie przed sądem II instancji w sprawie frankowej;
  • Sąd Najwyższy wobec spraw frankowych;

Autorzy

Paweł Artymionek radca prawny, właściciel i założyciel OLC Kancelaria Radców Prawnych, która jest liderem w prowadzaniu spraw z zakresu kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego. Współorganizator i prelegent konferencji oraz szkoleń, poświęconych tematyce kredytów frankowych, założyciel Fundacji Prolegis. 

Adam Citko – radca prawny, partner w OLC Kancelaria Radców Prawnych. Prowadzi liczne spory sądowe z bankami z zakresu umów indeksowanych i denominowanych. Autor licznych publikacji związanych z prawem bankowym, postępowaniem administracyjnym, sądowo administracyjnym oraz prawem wyborczym.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kancelariaOLC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »