Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Powalcz o samochód SUZUKI SX4 S-Cross w nowej loterii Centrum Korona

Powalcz o samochód SUZUKI SX4 S-Cross w nowej loterii Centrum Korona
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz zostać właścicielem najnowszego modelu SUZUKI SX4 S-Cross? W dniach 3-19 marca weź udział w loterii „AUTOGRA” organizowanej w Centrum Korona!

Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, aby powalczyć o atrakcyjny samochód i inne cenne nagrody, w tym karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w Koronie.

Zasady loterii „AUTOGRA” są bardzo proste:

·         w dniach 3-19 marca zrób zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie dwóch dowodach zakupu minimum 50 złotych musisz wydać na terenie galerii) w Centrum Korona;

·         otrzymany kupon zarejestruj w jednym z dwóch standów multimedialnych zlokalizowanych na terenie Korony. Po zeskanowaniu kuponu możesz od razu sprawdzić, czy wygrałeś nagrodę natychmiastową. Codziennie do wygrania m.in. zegarki, zestawy kosmetyków i karty podarunkowe;

·         wrzuć zarejestrowany kupon do urny znajdującej się przy Punkcie Obsługi Loterii, jeśli chcesz powalczyć o nagrodę główną – samochód SUZUKI SX4 S-Cross – oraz nagrodę I stopnia (karta podarunkowa o wartości 1000 złotych) i II stopnia (karta podarunkowa o wartości 500 złotych).

Losowanie finałowe odbędzie się 19 marca o godz. 16:00 w Centrum Korona. Obecność na losowaniu finałowym jest obowiązkowa.

„Przed nami gorący marzec w Centrum Korona! Przez ponad dwa tygodnie nasi klienci będą mogli powalczyć o atrakcyjną nagrodę – SUZUKI SX4 S-Cross – w najnowszej loterii Korony. Zachęcam wszystkich do robienia zakupów i życzę powodzenia!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin loterii „AUTOGRA” dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz w Punkcie Obsługi Loterii.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

 

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas i zrelaksować się. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

 

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

 

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »