Technologie » Komputery

PowerWalker: Smart UPS dla urządzeń zasilanych w standardzie PoE

PowerWalker: Smart UPS dla urządzeń zasilanych w standardzie PoE
Zobacz więcej zdjęć »
PowerWalker wprowadza zasilacz awaryjny dla urządzeń PoE. Awaria prądu nie wyłączy już twoich kamer CCTV.

PowerWalker Smart PoE UPS to zasilacz awaryjny wyposażony w baterie litowo-jonowe o pojemności 36,5 Wh. Zapewnia on napięcie stałe 48 V i maksymalną moc 15,4 W urządzeniom zasilanym w standardzie PoE. Są to najczęściej kamery przemysłowe, access-pointy czy switche, które otrzymują prąd za pośrednictwem kabla sieciowego (tzw. skrętki). Nowy UPS marki PowerWalker wspiera standard PoE w wersjach 802.3af/802.3at. 

 

PowerWalker Smart PoE UPS może być wykorzystywany do zdecentralizowanego zasilania awaryjnego w systemach dozoru wizyjnego. Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie liczy się przede wszystkim gwarancja ciągłości nagrań w przypadku zaniku zasilania lub awarii infrastruktury sieciowej (podczas pożaru, rozległego blackoutu, ataku terrorystycznego, działania złodzieja w celu zatarcia śladów itp.).

W przypadku odcięcia kamery od przełącznika PoE zapewniającego jej zasilanie, urządzenie ma zagwarantować kontynuowanie zapisu nawet przez kilka godzin. Obraz będzie zapisywany na karcie microSD umieszczonej w kamerze. Smart PoE UPS sprawdzi się także w systemach monitoringu budynków użyteczności publicznej, na dworcach kolejowych, stacjach metra, w bankach, centrach handlowych itp.

Cena zasilacza awaryjnego PowerWalker Smart PoE UPS wynosi ok. 500 zł.


Specyfikacja:


  • Moc maksymalna: 15 W
  • Napięcie wyjściowe: 48VDC (PoE)
  • Zakres napięć na baterii: 37-57VDC
  • Standard PoE 802.3af / 802.3at
  • Bateria: 1x 14.4V/2.6Ah
  • Czas ładowania: 7h do 90%
  • Wytrzymałość pod pełnym obciążeniem: 90 minut
  • Wejście: RJ45
  • Wymiary: 95 mm x 67 mm x 119 mm 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »