Technologie » Komputery

PowerWalker: UPS wielkości zwykłego zasilacza

PowerWalker: UPS wielkości zwykłego zasilacza
Zobacz więcej zdjęć »
UPS-y kojarzą się przede wszystkim z dużymi urządzeniami, które są co prawda pożyteczne, ale bardzo mało poręczne. Zupełnie inaczej jest z niewielkich rozmiarów DC Secure Adapter 12V od PowerWalker.

Zasilacz awaryjny od PowerWalker przeznaczony jest do urządzeń zasilanych 12V prądem stałym. Posiada złącze 2,5 mm, dzięki czemu pasuje do zdecydowanej większości urządzeń sieciowych, takich jak: routery, punkty dostępowe, przełączniki, modemy, telefony VOIP czy adaptery PoE. Pozwoli to podtrzymać ich działanie przez kilka godzin nawet przy braku dostępu do prądu.

DC Secure Adapter 12V sprawdzi się również przy znacznie bardziej newralgicznych urządzeniach, jak kamery IP, centrale alarmowe oraz systemy zarządzania inteligentnym domem. Podłączenie ich za pomocą zasilacza awaryjnego gwarantuje, że pomimo braku zasilania wciąż będą działać, zapewniając bezpieczeństwo i wydajną pracę.

Produkt jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy podłączyć go w miejsce tradycyjnego zasilacza 12V i uruchomić za pomocą jednego przycisku. Jego niewielkie rozmiary powodują, że można go wpiąć do listwy zasilającej bez zasłaniania sąsiednich gniazd. 

DC Secure Adapter 12V pozwala na podłączenie urządzeń o poborze do 25W. Wbudowany akumulator litowo-jonowy marki Samsung o pojemności 2,6Ah/3,7V, jest w stanie podtrzymać zasilanie typowego routera Wi-Fi nawet przez 3 godziny.

Cena zasilacza awaryjnego wynosić będzie 130 zł.

 

Specyfikacja produktu:

- Moc maksymalna: 25 W
- Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu: 80 min (dla 25W)
- Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu: 150 min (dla 12W)
- Napięcie wyjściowe: 12 V
- Napięcie baterii: 3,70 V
- Pojemność baterii: 2,6 Ah
- Liczba baterii: 1
- Czas ładowania baterii: 4 godz.
- Napięcie wejściowe: 230 VAC
- Zakres częstotliwości wejściowej: 50 - 60 Hz
- Zakres napięcia wejściowego: 90 - 264 VAC
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: tak
- Waga baterii: 100 g
- Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 40 °C
- Zalecana wilgotność otoczenia: 0 - 90 %
- Kolor: czarny
- Długość: 68 mm
- Wysokość: 42 mm
- Szerokość: 74 mmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »