Technologie » Telekomunikacja

Powiększone portfolio telefonów bezprzewodowych Yealink W53P

Xiamen, Chiny - 10 września 2018 r. - Yealink, wiodący producent rozwiązań do komunikaji i współpracy zdalnej dla firm, ma przyjemność wypuścić na rynek swój nowy telefon IP DECT W53P, który od dziś wzbogaci portfolio bezprzewodowych telefonów Yealink.


 
Telefon W53P został zaprojektowany specjalnie w celu wsparcia rozmów zaawansowanym głosem w jakości HD, wytrzymałą baterią i 50-metrowym zasięgiem wewnątrz pomieszczeń.
 
Jako średnio budżetowy model telefonu IP DECT, nowy Yealink W53P jest stworzony do umiarkowanej i aktywnej komunikacji pracowników w ruchu. Działanie w oparciu o bezprzewodową technologię DECT CAT-iq2.0 oferuje najwyższą jakość dźwięku HD, aby zadowolić klientów poszukujących stabilnych i niezawodnych bezprzewodowych telefonów. Nowy telefon cechuje się długim czasem pracy na baterii, zapewniając do 18 godzin rozmów i 200 godzin  w stanie czuwania. Szybkie i sprawne zarządzanie połączeniami, jest możliwe dzięki 1,8-calowemu kolorowemu ekranowi TFT, a zmodernizowana kompaktowa konstrukcja sprawia, że telefon jest wygodny do noszenia i obsługi.

Yealink uważnie obserwuje zachowania dzisiejszych pracowników i doskonale zdaje sobie sprawę, że połączenia telefoniczne wykonywane w ciągłym biegu są istotną częścią pracy we wszystkich rodzajach segmentów biznesowych. Dlatego też Yealink tak duży nacisk kładzie na innowacyje i stara się rozwijać swoje portoflio bezprzewodowych rozwiązań IP DECT, w celu dostarczenia lepszych produktów i usług dla klientów, którzy szukają stabilnych i niezawodnej komunikacji na różnych stanowiskach w różnych branżach.
Oprócz W53P, na bezprzewodowy system DECT firmy Yealink, składają się:
Wysokiej klasy telefon W60P, charakteryzujący się jakością dźwięku HD, 2,4-calowym wyświetlaczem oraz baterią dla 30 godzin rozmów i możliwością szybkiego ładowania. Jest idealny do obsługi dużej ilości połączeń telefonicznych;
Podstawowy telefon W52P, charakteryzujący się stabilnymi rozmowami. Jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli małych firm z mniej mobilną komunikacją;
W41P, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o kadrze kierowniczej, menedżerach i recepcji. Posiada nadzwyczajny dźwięk HD, większy wyświetlacz i wiele przycisków funkcyjnych.

Wraz z wprowadzenie W53P do oferty, Yealink uaktualnia również telefony biznesowe z serii T5 i oprogramowanie CP960 do wersji V83, pozwalającej uzyskać więcej funkcji.

Zmiany w T5 Smart Business Phones (T58V, T58A, T56A)
Obsługa Yealink Acoustic Shield w celu odcinania szumów tła. Wraz z technologią Yealink Noise Proof, telefony zapewnią czyste i pozbawione szumów tła rozmowy.
Zastosowanie DECT DD10K zamieni serię T5 w system DECT, który obsłuży do 4 słuchawek, idealnie dopasowując się do potrzeb Twojego bezprzewodowego biura. Tryb Master and Slave jest dostępny, gdy tylko jedna słuchawka DECT jest zarejestrowana w T5X, co pozwala na bezproblemowe i szybkie przełączanie połączeń oraz dodaje mobilności.

Zmiany w telefonie konferencyjnym CP960
Aktualizacja pozwoli połączyć CP960 z maksymalnie 3 dodatkowymi jednostkami CP960, aby spełnić wymagania naprawdę dużych sal konferencyjnych i zapewnić dobrą transmisję głosu w tego typu pomieszczeniach. Połączenie kilku CP960 w jeden system będzie odbywało się przez sieć LAN i w trybie  Master and Slave.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »