Moda » Odzież

Powitaj jesień z Galerią Zaspa

Jesień – polska, złota jest przepiękna. Niestety czasem jednak nas rozpieszcza. Dlatego na jej powitanie Galeria Zaspa przygotowała dla swoich Klientów niespodziankę.

Kalendarzowa jesień zbliża się wielkimi krokami. I choć bywa bardzo urokliwa i nastrojowa, to w końcu przyjdą także chłodniejsze, deszczowe dni. Galeria Zaspa przygotowała więc akcję, dzięki której każdy będzie miał szansę zdobyć idealny upominek na tę porę roku. W sobotę 18 września w godz. 10:00-16:00 na terenie galerii pojawi się specjalne stoisko promocyjne, przy którym będzie można otrzymać „zaspową” parasolkę. By ją dostać, wystarczy zrobić tego dnia zakupy za minimum 40 złotych i okazać za nie paragon.

Uwaga - akcja trwać będzie do godz. 16:00 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin i szczegóły akcji dostępne będą na stoisku promocyjnym, w dniu wydarzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »