Firma » Bankowość

Powitalny kredyt gotówkowy na stałe w ofercie Credit Agricole

Powitalny kredyt gotówkowy na stałe w ofercie Credit Agricole
Zobacz więcej zdjęć »
Credit Agricole na stałe wprowadził do swojej oferty kredyt powitalny za 0 złotych. Mogą z niego korzystać wszyscy nowi klienci banku.

Powitalna oferta kredytu gotówkowego została wprowadzona po raz pierwszy do oferty w styczniu. Powstała ona z myślą o klientach którzy do tej pory nie korzystali z usług kredytowych banku. To rozwiązanie pozwala wesprzeć domowy budżet zupełnie bezkosztowo – warunki oferty to 0% prowizji, 0% oprocentowania i brak konieczności przystąpienia do ubezpieczenia, czyli RRSO równe 0%. Klient oddaje więc dokładnie tyle, ile pożyczył. Bank nie pobiera żadnej prowizji, odsetek czy innych kosztów. Maksymalna kwota pożyczki w ofercie powitalnej wynosi 3 tysiące złotych i należy ją spłacić w okresie do 12 miesięcy.

Oferta została doceniona przez dziennikarzy „Rzeczpospolitej”, którzy w rankingu najtańszych kredytów gotówkowych przyznali jej pierwsze miejsce. Okazała się najtańszą spośród pożyczek na 3 tys. zł z okresem kredytowania do 12 miesięcy. Wszystko, dzięki oprocentowaniu, prowizji i RRSO na poziomie 0%.

Powitalny kredyt gotówkowy ułatwia naszym klientom realizację ich większych i mniejszych planów bez ponoszenia żadnych kosztów – co zauważyli też dziennikarze. Cieszymy się, że nasza promocja zdobywa uznanie – mówi Łukasz Łęczycki, senior product manager w banku.

Nasza propozycja okazała się bezkonkurencyjna w swojej kategorii – dodaje. – Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – atrakcyjne propozycje czekają także na tych, którzy potrzebują wsparcia w wyższej kwocie. 

Oferta dostępna jest we wszystkich placówkach banku Credit Agricole oraz telefonicznie pod numerem 801 33 00 11 (koszt wg stawki operatora).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (1)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-08-20 16:13:59

  Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
  - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
  - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu);
  - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 tys. zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy), - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 550 000 PLN, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »